Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Knox-181

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Knox-181

  1. Aktualnie auto stoi u rodziców także nie mam jak sprawdzić. Bagażnik normalnie się otwiera, kluczyk nie działa a co do przycisku to auto prawdopodobnie będę miał w poniedziałek przerejestrowane to sprawdzę. Świeca xenony. Co do fisa, pojawia się coś typu >f< lub >s< (lub strzałki na odwrót).
  2. Cześć, kupiłem kilka dni temu a4 b7 2.0T i zauważyłem ten problem, jak czytałem spotykany w b6 i b7. Światła świecą cały czas, nieważne czy przełącznik jest na 0 czy auto (jest czujnik deszczu i mroku). Z tego co się dowiedziałem to albo tryb skandynawski albo przełącznik, w przypadku przełącznika chodzi tylko o wymianę samej "wkładki"? Pozwolę sobie też na pytanie odnośnie czujników parkowania żeby nie robić kilku tematów. Po wrzuceniu wstecznego, wyje cały czas czujnik z prawego rogu, macie jakieś pomysły co może być nie tak? Nie działa mi też otwieranie bagażnika z pilota i jest taki problem z fis że po każdym uruchomieniu samochodu muszę go zresetować żeby zaczął pokazywać informacje.. Z góry dziękuję za pomoc
  3. Przepływomierz również był wymieniany (na samym początku bo wywalał cały czas błędy)
  4. Witajcie, mam problem z podanym modelem. Sprawa wygląda tak, że jeśli silnik jest zimny to można zapomnieć i "normalnej jeździe" poniżej 2700-3000 obrotów, auto szarpie, słabo reaguje na gaz, przygasa, jak spadnie poniżej 1500 i doda się gazu to słychać jakby coś strzelało w silniku no i bez dodania gazu gaśnie. Ogólnie jak się trochę zagrzeje to problem w miarę ustępuje, pojawia się tylko po odpaleniu bo tak jakby sama nie umiała ustawić obrotów (?) od razu po odpaleniu trzeba dodać gazu i jest wszystko ok. W aucie została już zamontowana 2 przepustnica (używana oryginał), czujniki temperatury i lambda też były wymieniane. Jedyne co gdzieś przewinęło mi się na jakimś forum to pompa paliwa, tylko czy ona ma aż taki wpływ na to? Wiem, ze temat już się przewinął dużo razy ale w zasadzie rozwiązania podane w innych tematach średnio pomagają. Mam nadzieję, że podsuniecie jakieś rozwiązanie bo już nie mam sił do tego auta... ?
  5. Knox-181 odpowiedział(a) na Knox-181 temat w 2.5TDI
    W takim razie odpuszczę 2.5 i będę szukał jakiego 1.8T. Jeszcze pytanie żeby nie zakładać kolejnego wątku.. macie jakieś doświadczenia z silnikiem 2.4 V6 z A6 C5? Brat widuje taka do sprzedania w Niemczech za 500€ przebieg 230k km rocznik 1999. Pytanie czy się opłaca zmiana z mojego a4 B5? Bo nie ukrywam że mnie coraz bardziej denerwuje
  6. Knox-181 odpowiedział(a) na Knox-181 temat w 2.5TDI
    Czyli raczej odradzacie 2.5? W takim razie jest sens pakować się w 1.9tdi Q czy szukać raczej jakiegoś FWD 2.0? Sam już stwierdziłem że przebieg to nie pierwsza rzecz na którą trzeba patrzę, swoje a4 B5 kupiłem od gościa z przebiegiem 167tys udokumentowanym z ASO w Niemczech a silnik i zawieszenie wymagało potem napraw jakby ktoś zrobił tym ze 300k km..
  7. Knox-181 opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Cześć, chciałem zapytać o opinie nr tego silnika. Naczytałem się na forum różnych tematów i wniosek (chyba) jest taki że silnik fajny do póki nie trzeba wymieniać wałków. Z tego co wyczytałem najlepsze są te z oznaczeniem B**. Tematy które są nie są najświeższe więc chciałbym zasięgnąć świeżej opinii o tym silniku. Chciałbym przesiąść się z mojej a4 1.6 ale nie wiem czy 2.5 nie okaże się wtopą w związku z tymi wałkami i rozrządem. Z tego co szukałem to takie auta mają już raczej blisko 250k km przejechane. Prosiłbym o jakieś opinie bo po prostu już nie wiem czy to dobra decyzja z tym silnikiem :)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.