Treść opublikowana przez Franzq
-
Zestaw wahaczy do A4 B6. Nowy czy regeneracja?
Regum. Ale do kaucji przyjmują tylko oryginalne wahacze Wszak polecam.
-
Bydgoszcz Toruń - awaria 1,8T - czujnik g28 ma ktoś?
Dzięki, tyle to wiem bo pracuje w IC k/Poznania Temat można zamknąć. Odma mi się rozszczelniła i leciało sobie na czujnik aż przewód spuchł. Myślałem Dev ze może masz jakieś używki i możesz podjechać
-
Bydgoszcz Toruń - awaria 1,8T - czujnik g28 ma ktoś?
WAUZZZ8E83A001670
-
Bydgoszcz Toruń - awaria 1,8T - czujnik g28 ma ktoś?
Witam. Jestem na wyjeździe w miejscowości Gzin i padł mi czujnik wału w AVJ byłby w stanie ktoś dziś pomóc, może ma ktoś z Was tu w okolicy taki czujnik nr oe np. 071957147 ? moj tel 505491173
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
Pila24 wiadomo ja pracuje w IC więc sobie poszukałem i kupiłem Lampy oczywiście, że zregenerowane inaczej nie miałoby to racji bytu przecież. Mam dobrego gościa w Poznaniu który super robi odbłyśniki. Kiedyś zrobił mi w lagunie (dupowozie) i jeździłem prawie 3 lata i super ogień dym
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
Odnośnie oringu od regulacji proponuję index 0734 313 183 (8x1,5 oring skrzyni ZF ;)) z Inter Cars, trochę licha dostępność ale pasuje. Testy przede mną bo zamieniam xenony na Bi.
-
Woda w bagażniku pod lewym schowkiem B6 Avant
W końcu temat uwikłany. Okazało się ze auto miało z tylu małe kuku. Kratka pęknięta, blacha wygięta tak w skrócie. No to blacha została naprostowana i zamontowana nowa kratka na silikon Z braku czasu wstawiam fotki już po zamontowaniu. Test z nieprzerwanym deszczem od soboty wieczora do dzis niedzielnego po południa a w tym trasa Poznań-Wrocław i z powrotem - zdany Boczek niczym nie oblany. W końcu suchuteńko.
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
Cześć Wszystkim! Jest ktoś na tym forum z Poznania kto by mi zamontował fmic w AVJ?
-
Woda w bagażniku pod lewym schowkiem B6 Avant
Witam Serdecznie! Dokładnie jeszcze nie obadałem problemu ale chciałem nadać temat czy może już ktoś coś podobnego przerabiał. Otóż ostatnio podczas demontażu navi (jest mi zbędna) z bagażnika zauważyłem wilgoć. Sprawdzając któregoś dnia po deszczu gromadzi się woda. Prawdop. z lampy albo tej kratki bo innych śladów nie zauważyłem. Proszę o pomoc na co zwrócić uwagę a jeśli nie to sam opiszę potem co i jak. Dodam, że brakuje 1 zaślepki 40mm którą już sobie zamówiłem w ASO(może ktoś widział tę wilgoć wcześniej i ją usunął nie wiem). Ale to nie tędy leci woda Gdy wsunąłem rękę w szczelinę gdzie stoi woda przy samym błotniku koło tych 2 białych kostek, to wyczułem zaślepkę zamontowaną w pionie od wewnątrz od strony zapasówki(nie widać na pierwszych fotkach), która raczej ledwo się trzymała bo wypadła i spadła mi na dół. Jej nr oe to 8L0805271 (2 ostatnie zdjęcia). Wtedy więcej wody wyleciało tą dziurą. Sama zaślepka też ma dziurkę i jest opisana w etce jako zawor spustu wody Ciekawe, jakby przewidzieli że może znaleźć się tam woda i niech choć troszkę wyleci/odparuje. Teraz, żeby ją z powrotem wsadzić muszę wydech poluzować albo zdemontować... Pierwsze dwie fotki to obraz po demontażu navi, a kolejne 4 z dziś po nocnym deszczu. Auto mam od prawie roku. Przy zakupie tylne lampy miały troszkę pary ale podobno to przypadłość tych aut i przez te upalne dni potem przeszło, nie musiałem specjalnie interweniować. Kilka dni temu gdy spłukałem auto po zimowym syfie to właśnie lewa lampa znów dostała trochę pary, a jakiś czas później zauważyłem to co na zdjęciach. Pozdro Franz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej! W końcu stałem się posiadaczem mojego pierwszego Audi miało być A6 ale w tej konfiguracji której szukałem to trochę rodzynek. jestem właśnie na etapie "podnoszenia dupska" w moim avancie Pracuję w Poznaniu i mam dostęp do nowych części oe i aftermarket ale nie chcę się na wstępie za dużo chwalić Pozdrawiam! Franz