Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Franzq

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Franzq

  1. Regum. Ale do kaucji przyjmują tylko oryginalne wahacze Wszak polecam.
  2. Dzięki, tyle to wiem bo pracuje w IC k/Poznania Temat można zamknąć. Odma mi się rozszczelniła i leciało sobie na czujnik aż przewód spuchł. Myślałem Dev ze może masz jakieś używki i możesz podjechać
  3. Witam. Jestem na wyjeździe w miejscowości Gzin i padł mi czujnik wału w AVJ byłby w stanie ktoś dziś pomóc, może ma ktoś z Was tu w okolicy taki czujnik nr oe np. 071957147 ? moj tel 505491173
  4. Pila24 wiadomo ja pracuje w IC więc sobie poszukałem i kupiłem Lampy oczywiście, że zregenerowane inaczej nie miałoby to racji bytu przecież. Mam dobrego gościa w Poznaniu który super robi odbłyśniki. Kiedyś zrobił mi w lagunie (dupowozie) i jeździłem prawie 3 lata i super ogień dym
  5. Odnośnie oringu od regulacji proponuję index 0734 313 183 (8x1,5 oring skrzyni ZF ;)) z Inter Cars, trochę licha dostępność ale pasuje. Testy przede mną bo zamieniam xenony na Bi.
  6. W końcu temat uwikłany. Okazało się ze auto miało z tylu małe kuku. Kratka pęknięta, blacha wygięta tak w skrócie. No to blacha została naprostowana i zamontowana nowa kratka na silikon Z braku czasu wstawiam fotki już po zamontowaniu. Test z nieprzerwanym deszczem od soboty wieczora do dzis niedzielnego po południa a w tym trasa Poznań-Wrocław i z powrotem - zdany Boczek niczym nie oblany. W końcu suchuteńko.
  7. Cześć Wszystkim! Jest ktoś na tym forum z Poznania kto by mi zamontował fmic w AVJ?
  8. Witam Serdecznie! Dokładnie jeszcze nie obadałem problemu ale chciałem nadać temat czy może już ktoś coś podobnego przerabiał. Otóż ostatnio podczas demontażu navi (jest mi zbędna) z bagażnika zauważyłem wilgoć. Sprawdzając któregoś dnia po deszczu gromadzi się woda. Prawdop. z lampy albo tej kratki bo innych śladów nie zauważyłem. Proszę o pomoc na co zwrócić uwagę a jeśli nie to sam opiszę potem co i jak. Dodam, że brakuje 1 zaślepki 40mm którą już sobie zamówiłem w ASO(może ktoś widział tę wilgoć wcześniej i ją usunął nie wiem). Ale to nie tędy leci woda Gdy wsunąłem rękę w szczelinę gdzie stoi woda przy samym błotniku koło tych 2 białych kostek, to wyczułem zaślepkę zamontowaną w pionie od wewnątrz od strony zapasówki(nie widać na pierwszych fotkach), która raczej ledwo się trzymała bo wypadła i spadła mi na dół. Jej nr oe to 8L0805271 (2 ostatnie zdjęcia). Wtedy więcej wody wyleciało tą dziurą. Sama zaślepka też ma dziurkę i jest opisana w etce jako zawor spustu wody Ciekawe, jakby przewidzieli że może znaleźć się tam woda i niech choć troszkę wyleci/odparuje. Teraz, żeby ją z powrotem wsadzić muszę wydech poluzować albo zdemontować... Pierwsze dwie fotki to obraz po demontażu navi, a kolejne 4 z dziś po nocnym deszczu. Auto mam od prawie roku. Przy zakupie tylne lampy miały troszkę pary ale podobno to przypadłość tych aut i przez te upalne dni potem przeszło, nie musiałem specjalnie interweniować. Kilka dni temu gdy spłukałem auto po zimowym syfie to właśnie lewa lampa znów dostała trochę pary, a jakiś czas później zauważyłem to co na zdjęciach. Pozdro Franz
  9. Hej! W końcu stałem się posiadaczem mojego pierwszego Audi miało być A6 ale w tej konfiguracji której szukałem to trochę rodzynek. jestem właśnie na etapie "podnoszenia dupska" w moim avancie Pracuję w Poznaniu i mam dostęp do nowych części oe i aftermarket ale nie chcę się na wstępie za dużo chwalić Pozdrawiam! Franz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.