Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

El_Nino

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez El_Nino

  1. El_Nino odpowiedział(a) na El_Nino temat w Śląskie
    A4B7 , Bi - xenony
  2. El_Nino opublikował(a) temat w Śląskie
    Witam czy polecacie kogoś kto rozklei, wyczyści klosz klampy przód ( xenony ) i zabezpieczy . Zajmuje się ktoś takimi rzeczami na Śląsku ewentualnie w Małopolsce ? Jaki to będzie koszt takiej usługi jeśli ktoś się orientuje ?
  3. El_Nino odpowiedział(a) na El_Nino temat w Audi A4 B6/B7
    ok w takim razie wezmę się za to w pierwszej kolejności
  4. El_Nino odpowiedział(a) na El_Nino temat w Audi A4 B6/B7
    no tak tylko że na hamowni pokazało że auto ma więcej koni i Nm niż seria . Problemem jest to że auta ciągnie dopiero od 2700 obrotów jak głupie do 2700 jest muł totalny przez co traci na czasie . Gdzie szukać przyczyny od czego zacząć że dół jest przymulony?
  5. El_Nino odpowiedział(a) na El_Nino temat w Audi A4 B6/B7
    ostatnio sobie mierzyłem czasy i wyszło mi 9.7( fabrycznie powinno być 8.6? ) i teraz zastanawiam się czy jest czym się martwić , fakt że buda w kombi jest cięższa i mam oponki 240/35 r18 czuć jak przy ruszaniu około 5000 tys obrotów "dupka się ślizga " . Na filmiku mam ponad 10 ta a4 . Trzeba się chyba na hamownie wybrać
  6. El_Nino opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam czy orientuje się ktoś jaki czas ma ten silnik do 100 ? Buda w kombi bez quatro
  7. zrobiłem tak jak mówisz i nic nie stuka hehe , ewidentnie 4 dni zastania na parkingu nie służy zawieszeniu . Trzeba jeździć obserwować . Dzięki
  8. Witam Mam problem ze stukami z prawej strony . Dzieję się tak tylko przy parkingowym manewrowaniu słychać takie stukanie przy normalnej jeździe skręcaniu w prawo nic nie słychać . Czy to może być przegub ? (A4 B7) Za każdą pomoc z góry dziękuję
  9. Witam wszystkich. Od niedawna jest szczęśliwym posiadaczem A4 B7 1.8 T . Pozdrawiam Serdecznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.