DanioleQ

• Paliwo
    PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia DanioleQ

Reputacja

1. Także mnie to interesuje czy jest w naszych ALZ silniczek krokowy. Problem z falowaniem powrócił lecz żadziej się to zdarza.
  2. Sam wymieniałem świecę, eżektor, czyściłem EGR, przepustnice, kolektor dolotowy, zmieniałem sondę przed katem, podnosiłem obroty w kompie i nic to nie dało. Tydzień temu dałem pomiędzy przepustnica a EGR, zaraz za EGR zaślepkę i o dziwo spadku obrotów jeszcze nie uświadczyłem
  3. DanioleQ

Jaka Lambda

Dziek Dziękuję ☺️
  4. DanioleQ

Jaka Lambda

Heja Szukałem po różnych wersjach ETKI ale za Chiny nie mogę znaleźć nr lambdy interesują mnie numery lambdy przed i za katem do motoru 1.6 ALZ 102km. Mogę na Was liczyć?
  5. DanioleQ

Błędy w Vag

A powiesz mi gdzie moge sprawdzic pierwszą i drugą sondę lambda oraz jakie powinny byc jej wartości? I w jakiej grupie znajde ten zaworek i jak powinien chodzic prawidlowo? W sensie cyferki ?
  6. DanioleQ

Błędy w Vag

Tak podejrzewałem ze termostat bo podczas jazdy z wyższą prędkością wskazowka temp potrafi się kawalek cofnąć i po jakiejś chwili znowu wskazówka staje dęba na 90°C. Ten zawor Evap jest pod maską obok obudowy filtra powietrza? Taka powidzmy puszka? Co do lambdy hmmm mozliwe jest że ogl auto pali mi jakies 10 do 11l PB? Ciezkiej nogi racej nie mam. Ale wlasciwie druga sonda to tylko diagnostyczna prawda?
  7. DanioleQ

Błędy w Vag

Witam klubowicze Mam kilka problemów dotyczących mojej B6 Avant 1.6 Alz 16521 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S2: Signal too Low P0137 - 007 - Short to Ground - Intermitent 16825 - EVAP Emission Control Sys: Incorrect Flow P0441 - 008 - Implausible Signal - Intermitent 17700 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265): Open Circuit P1292 - 009 -Open or Short to Ground - Intermitent Piewszy i Trzeci błąd pojawiały mi sie praktycznie ciągle od samego kupna samochodu, drugi błąd pojawił się ostatnio. (Samochód kupiony 2 mies temu) Kupilem kabel od Viakena do zakladania Fis'u i oprogramowanie Vag Com ale widzę że będzie teraz potrzebny do czego innego. Na dniach chce jeszcze zrobić logi statyczne i dynamiczne żeby było co nieco więcej wiadomo. Pomożecie rozwiązać te błędy tak na poczatek żeby było wiadomo co począć dalej?
  8. DanioleQ

Diagnoza 1.6

Witam, pomożecie zdiagnozować błędy i info po skanowaniu Vag-Com? https://zapodaj.net/39cf335876823.jpg.html https://zapodaj.net/4f42fcd42739f.jpg.html
  9. Nie jestem w stanie powiedzieć bo mam A4 od niedawna. Jest w nim kilka rzeczy do podrobienia, min. Ten włącznik świateł.
  10. Witam klubowiczow w moim A4B6 Avant mam pozamieniane kable tzn. po przekręceniu zapłonu palą mi się światła pozycyjne gdzie na przełączniku świateł jest pozycja "0" gdy przekrece na światła pozycyjne pokrętło to pozycję nadal się palą. Światła mijania i inne już działają prawidłowo. Jest ktoś w stanie pomóc?