Treść opublikowana przez Viktor0792
-
Kupno zarnikow
Zobacz ofertę: OSRAM D1S Xenon XENARC ORIGINAL Żarnik 35W http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7726135278 czyli np takie cos ? I jak sprawdzic te odblhsniki bo jestwm w tym zielony
-
Kupno zarnikow
A no okej , ale na przykład takie https://dwr.com.pl/p/206/25326/zarowka-ksenonowa-vertex-d1s-5500k-85v-35w-50-power-50-wiecej-swiatla--zarowki-d1s-zarowki-ksenonowe-oswietlenie-ksenonowe.html
-
Kupno zarnikow
Musial bym sprawdzic w jakim stanie , a jeali wypalone yo wtedy takie po 100 zl xenony ??
-
Kupno zarnikow
Hmm, kurde 500 zl na ksenony masakra troche mi sie nie widzi https://dwr.com.pl/p/206/4036/zarowka-ksenonowa-osram-66140cbi-xenarc-cool-blue-intense-d1s-85v-35w-6000k-zarowki-d1s-zarowki-ksenonowe-oswietlenie-ksenonowe.html o tych mowicie ?
-
Kupno zarnikow
One jedna po 250 zl chodza a cos tanszego ??;*
-
Kupno zarnikow
Witam , padlmj jeden zarnik jakie kupic zarniki do tych lamp wiem ze d1s i h7 ale jaka firma ?? Auto mam od miesiaca
-
Xenony a4 b6
Witam, Mam xenony w swoim samochodzie czujniki samopoziomowania są ale VCDS nie chce mi sie polaczyc z Xenonami nie wiem czemu ktos wie gdzie moze lezec problem tak na sucho ?
-
Błąd 17536 1.8T
Ok czyli spisze numery przeplywki i kupie orginalną.
-
Błąd 17536 1.8T
To na pewno to ? A sonda i turbo jak wyglada ? i jakie przplywka powinna miec parametry ?
-
Błąd 17536 1.8T
wita ponownie, mam logi dynamiczne Grupa 002+033 Grupa 003+020 Grupa115+118 mam nadzieje ze dobrze je zrobilem.
-
Filtr stożkowy przeróbka
Witam, mam nadzieje ze to jest dobry temat mam zrobione tak jak teraz filtry sa w slaby stanie tak jak kupilem samochód myslalem zeby to przerobic i kupic takze nowe filtry, Silnik to 1.8 T bfb Z CHIP TUNINGIEM BSR na 190 Km myslalem żeby zrobic optiflow. Będę prawdopodobnie zakładać gaz Nie znam sie na tym ale chce sie troche pobawić mam brata co może mi pomóc
-
BSR 1.8T
Witam , kupilem audi a4 b6 silnik Bfb i jest tam zrobiony "bsr" czyli niby z 163Km na 190Km, znalazlsm skrzyneczke jakas z BSR i urzadzenie tuning system bsr pytanie czy moge np koledzie wgrac tez przez to urzadzenid chip czy jak to sie zwie nie znam sie i nek wiem jak to nazwac... a i pytanko jak to w ogole dziala malo informacji na necie albo po szwedku zdjecie wysylam
-
Błąd 17536 1.8T
auto bez Lpg i moge zrobic logi dynamiczne na dniach tylko mam duzo pracy
-
Błąd 17536 1.8T
Witam, problem mam taki że : 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent Wydaje mi sie ze auto troche mocy spadło.. Silnik 1.8T BFB rok 2004 robiony niby chip BSR na 190 KM dopeiro kupilem 2 tyg tem samochod jakies sugestie co jeszcze wam dac za info ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich