-
Proszę o analizę logów
Nie chcę tworzyć nowego tematu, ostatnio pojawiły się błędy: 17887 i 17536 - auto nie ma czasami mocy (jakby turbo w ogóle nie wstawało). Poniżej logi: http://vaglogi.pl/log-002_033_Wz51b.html http://vaglogi.pl/log-003_020_kOGjxH.html http://vaglogi.pl/log-115_118_mkbM6Qg.html W plikach nałożyły się poprzednie logi - proszę patrzyć na dole, z dzisiejszą datą (16-04-2019), dzięki z góry.
-
Wymiana oleju w skrzyni tiptronic 1 8T quattro
Witam jak wygląda wymiana oleju automat tiptronic 1 8 T quattro skomplikowane jest to do ogarnięcia samemu czy nie?jaki olej polecacie i jak często wymiana? Dzięki z góry
-
Proszę o analizę logów
Tak po skasowaniu.
-
Proszę o analizę logów
http://vaglogi.pl/log-115_118_Qky6JQ.html Oto logi 115+118
-
Proszę o analizę logów
Wszystko robione tylko na pb
-
Proszę o analizę logów
Witam potrzebuje analizę logów silnik 1.8T quattro 170 km automat objawy to wywala check uboga mieszanka .http://vaglogi.pl/log-003_020_NYD5896.html. http://vaglogi.pl/log-002_033_tJ0Q5.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Krokuu
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta