Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krzysiek9696

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysiek9696

  1. Wracam od mechanika zawór sprawdzony jest ok niestety sprężarka jest zatarta zrobiłem zdj tabliczki znamionowej sprężarki i tu pytanie do was po których nr mam szukać sprężarki żebym nie musiał zamawiać 2 razy
  2. Ale gdyby ten zawór nie działał raczej miałbym błąd po podłączeniu auta pod komputer a błędów mi nie pokazuje
  3. O którym zaworze mówisz jeżeli o ciśnienie chodzi wszystko w porządku cały układ jest szczelny nic nie ubywa
  4. Udało mi się podpiąć pod komputer brak błędów czyli usterka musi być typowo mechaniczna problem tkwi w tym że bez demontażu chyba nie dam rady ocenić czy sprężarka się kręci ponieważ koło pasowe na niej się kręci ale ktoś musiał urwać tą śrubę która wystaje z środka sprężarki bo nie ma jej i nie jestem wstanie stwierdzić czy w środku się kręci czy jest zatarta
  5. Tak jak w temacie mam problem z klimą,econ nie świeci klimatyzacja jest nabita wentylator się kręci lecz klima nie chłodzi nie mam na razie jak podpiąć auto pod komputer i dowiedzieć się co dolega a jedyne co przychodzi mi na myśl to sprężarka macie jakieś inne pomysły?
  6. Nie znam się dobrze na mechanice mógłbyś podpowiedzieć gdzie to dokładnie jest i jak najłatwiej się tam dostać i czy idzie się tam dobrać bez podnośnika lub kanału
  7. Krzysiek9696 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Tak jak w temacie mam problem z wyciekiem płynu od wspomagania, auto jeździło normalnie a 2 dnia już były problemy ze skręcaniem z początku dolałem płynu auto zaczęło normalnie skręcać a po zaparkowaniu zauważyłem że płyn skapuje na ziemie.Nie mam jak się chwilowo dostać pod auto a do okoła pompy jest sucho wąż który łączy pompę ze zbiornikiem na płyn też jest suchy i 2 wąż który idzie od pompy w stronę kierownicy również jest suchy macie może jakieś pomysły skąd może to cieknąć?
  8. Krzysiek9696 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Tak jak w temacie zamierzam wymienić wydech bo już chwilę są w nim prawdopodobie resztki starego dpf'a i strasznie irytuje mnie dźwięk dzwonienia w 1 z tłumików i tutaj pytanie do was jakie polecacie wydechy z fajnym brzmieniem i ile one w przybliżeniu kosztują audiczka jest w quattro
  9. Chodzi mi oczywiście o ledy od rejestracji
  10. Witam od wczoraj mam problem z moją audiczką otóż wyjechałem z garażu żeby wyczyścić sobie fele wszystko było w porządku a nagle przy ponownym odpaleniu auta nie działają ledy jeden i drugi ledy sam montowałem nie są oryginalne ale do tej pory działały a do tego bagażnik przestał się elektronicznie otwierać. Przykładałem próbówkę do styków ledów lecz wygląda na to że nie ma tam prądu. Prosiłbym o pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.