-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie WAUZZZ8E03A021508
-
Prędkościomierz oszalał
Nie miałem czasu się w to bawić, teraz licznik zaczął pokazywać prędkość do 120 także lepiej. A z A6 sobie poradziliście?
-
Prędkościomierz oszalał
No i przyszedł w końcu owy czujnik i też lipa, pokazuje prędkość do 100 i potem wskazówka spada w dół. Będę kombinował w wolnej chwili z czujnikiem ABS
-
Prędkościomierz oszalał
Zamówiłem i czekam aż dotrze do mnie Ori używka. Jak nie będzie poprawy to będę kombinował z czujnikami ABS jak mówisz
-
Szukanie numeru części
Cześć, borykam się z brakiem mocy już rok czasu, różne pomysły wpadają do głowy ale żaden nie pomógł w naprawie usterki. Teraz szukam pomocy w doborze przepływomierza, potrzebuje się dowiedzieć jaki numer przeolywki powinienem mieć w aucie. Wkładałem różne i żadna nie jedzie tak jak powinno. Już pomyślałem że auto jak walało się po mechanikach to może ktoś mi podmienił, dlatego potrzebuje się dowiedzieć czy po Vin'ie można dojść do numeru przeplywki. Może ktoś wie tego szukać
-
Prędkościomierz oszalał
W końcu wymieniłem ten czujnik na nowy zamiennik i działa jeszcze gorzej bo do 40km/h. Zauważyłem że gdy wyciągać owy czujnik, jest on cały mokry w jakimś oleju czy rzadkim smarze. Czy nie powinno być tam w środku sucho? Dopiero teraz za to się biorę bo po drodze strzelił mi rozrząd
-
Prędkościomierz oszalał
Sprawdziłem i mam ten czujnik nad półosią, już go zamówiłem. Sam znać jak wymienię czy licznik działa normalnie.
-
Prędkościomierz oszalał
Jak będę miał możliwość wjazduna kanał to sprawdzę czy mam ten czujnik przy skrzyni
-
Prędkościomierz oszalał
Z lewej strony czyli od strony kierowcy? Mam nadzieję że od góry da się do niego dobrać
-
Prędkościomierz oszalał
Chciałem vagiem sprawdzić czujniki czy wszystkie dobrze pokazują ale po przekroczeniu 25km/h komputer rozłącza połączenie. Licznik wariuje mi po przekroczeniu 70km/h. Rocznik auta 2002
-
Prędkościomierz oszalał
Cześć, jeśli w złym miejscu dodałem post to proszę o przesunięcie. Otóż kilka dni temu jadę sobie jakieś 100+ /h zerkam na licznik a on pokazuje 0. Zwolniłem i wskazówka zacząła się podnosić. Sprawdzałem vagiem i błędów nie ma. W blokach silnika pokazuje prędkość dobrze, tempomat działa. W blokach licznika jak sprawdzałem prędkość spada tak jak na zegarach. Szukałem już informacji na forach i nie znalazłem rozwiązania. Ponoć czujnik przy skrzyni jest winowajca ale często go nie ma i i siebie go nie dojrzałem, chyba że źle patrzyłem. Ktoś miał u siebie podobny problem? VID_20190905_203546.mp4
-
[B6 AVF] Brak przyśpieszenia
To zbieram hajs na nowe uszczelki i wymianę, zobaczymy co będzie
-
AVF brak mocy
Póki co znalazlem ruszajacy sie wąż, nie dolega tak jak powinien, ma luz. Jest tez zasyfiony od zewnatrz strasznie syfem i nie czuć by przez tą szczeline coś syczalo.
-
AVF brak mocy
Aj na mysli miałem dolot wlaśnie sorki? narazie sprawdzałem niedokładnie, przy odrobinie czasu zrobię do jak należy. A tak z ciekawości, czy u Ciebie na jałowym biegu jak dodajesz gazu, to obroty zwiększają się i opadają z większą ochotą gdy masz wciśnięte sprzęgło niż na niewciśniętym? Czy nie ma różnicy? Wiem że skrzynia stawia jakiś opór ale wydawało mi się że na luzie nie powinno tak być.
-
AVF brak mocy
Pobieżnie obadałem przewody podciśnienia, na oko nie widać uszkodzeń. A czy jeśli byłaby nieszczelność w dolocie to auto nie powinno wtedy kopcić na czarno? U mnie nie ma żadnych niepokojących objawów poza brakiem mocy.