-
Swierzak 1 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
kolektor wydechowy
Witam Pacjen audi a4 b8 2.0 tdi 170 km świata. dmucha w okolice kolektora wydechowego po sciagnieciu chłodnicy spalin zauważyłem okopcony cały bok bloku silnika podejrzewam uszczelka kolektora albo uszczelka łącząca turbo z kolektorem. Pytanie czy ktoś sam wymieniał te uszczelki wiem że jest tam mało miejsca i pewnie turbine trzeba wyciągnąć?może ktoś z grupowiczow przerabial temat i podzieli się dobrym patentem na wymianę uszczelki Pozdrawiam
-
Licznik 17 - błąd sumy kontrolnej 16348 w Audi A4 B8
Witam Dołączam się do tematu mam ten sam problem (audi A4b8 2.0 tdi) blad nr16448 uszkodzony sterownik Błąd znajduje się w 17_zestaw wskaźników.Błędu nie moge usunąć ani wejść w dany sterownik Nie wiem od czego to jest i za co odpowiada Mile widziane jakieś mądre sugestię pozdrawiam
-
straszenie swiszczy gwiżdże okolice turbiny
Oki jeszcze to skontroluje dziękuję za sugestię?
-
Po wymianie tarcz i klocków, żółta kontrolka
Mostkowalem na krótko i dalej nic wywala błąd,muszę sprawdzić całą wiazke kabli ściągnąć plastikowe nadkole i gdzieś tam musi być kostka
-
Po wymianie tarcz i klocków, żółta kontrolka
Witam dołączam się do tematu mam to samo wymieniłem klocki tylne,przednie i dalej ten sam problem na desce pojawia się żółta kontrolka klocków hamulcowych myślę że problem tkwi w kostce,lub wiazce kabli idącej do czujnika(przód kierowca) Czy ktoś poradził sobie z tym tematem?❔poproszę o podpowiedź pozdrawiam
-
straszenie swiszczy gwiżdże okolice turbiny
Po rozebraniu dolotu wszystkie węże ok,wszystkie połączenia ok wirnik turbiny wizualnie ok nie wyczulem żadnych luzow dodam że nie stracił na mocy.Ktoś przerabial podobny temat?regeneracja turbiny?? pozdrawiam VID_20181020_212615.mp4