Treść opublikowana przez Thomasa
-
[B7 TDI PD] Wskaźnik paliwa nie pokazuje pełnego baku, po zatankowaniu pod korek.
No ostatni był ładowany bo słabo mi gdzieś kręcił
-
[B7 TDI PD] Wskaźnik paliwa nie pokazuje pełnego baku, po zatankowaniu pod korek.
Witam Panowie zatankowane pod korek Czemu nie pokazuje pełnego zbiornika na wskaźniku ? Czyżby pływak się zaciął czy co
-
[ALL TDI PD] Spalanie
No nie wiem brat ma taką samą i robi 1100km tylko kapcie ma 225 /45/17 , ale to raczej od opon to tak bardzo nie zależy chyba.
-
[ALL TDI PD] Spalanie
Tak mi pokazuje komputer po za tym na całym zbiorniku robię 850 km
-
[ALL TDI PD] Spalanie
Witam Panowie , co może być że mi moja Ada dużo pali 7.7 l . Dpf mam wycięty jeśli to ma jakieś znaczenie i opony 235 /45/17 . Brat ma taką samą i spalanie 6.5 l. Powiem jescze że nie kopci i rozrząd był wymieniany
-
[B6 AWX] Jakiej firmy pompa wody ?
Witam panowie jaką pompę wody polecacie
-
[ALL TDI PD] Pasek rozrządu - data produkcji ?
Witam Panowie czy to jest data produkcji paska rozrządu?
-
[ALL TDI PD] Pasek rozrządu - data produkcji ?
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Panowie czy to jest może data produkcji paska rozrządu- Dpf
- Dpf
No jest właśnie i z drugiej strony też taki spaw jak na zdjęciu , tylko dziwi mnie to , że ten spaw jest tak ładnie położony jak fabryczny prawie- Dpf
- Nowicjusz - wątek powitalny