-
Czarny sedan (bfb) kozak
Pewnie że mają pierwszy przegląd na nich robiłem. A lampy musiałem zmienić więc wybór padł na takie.
-
Czarny sedan (bfb) kozak
Może się pojawię tylko dajcie znać gdzie i kiedy
-
Czarny sedan (bfb) kozak
Lampy bardzo podobne jak w b8 to b8 chyba na wsi wyprodukowali?
-
Czarny sedan (bfb) kozak
Witam, przedstawiam wam moją Audice z 2005r przebieg 187 tysięcy. Na wyposażeniu no to lecim : -18 cali alufelgi z oponami 235/40 -szyby fabrycznie kopcone -pakiet chrom na szybach i wewnatrz -dwa wydechy -zawieszenie fabrycznie obniżone -lusterka składane automatycznie -zderzak przód s Line -zderzak tył s line -nakładki na drzwi s Line -klapa tył s Line -lampy przód ciemne z ledami -klimatronik 2 strefowy -radio 2 DIN z zmieniarką na 6 płyt -głośnik basowy w bagażniku -Coming/leaving home -lusterko fotochrom -fotele s Line czarna skóra -czujnik zmierzchu -czujnik deszczu -4x elektryczne szybu - fotele przednie z pełna elektryka -pamięć foteli -autoalarm Pewnie coś jeszcze jest o czym zapomniałem a to zdj mojej a4.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem Seba z okolic Kielc, Samochód to Audi A4 b7 s-line bfb, pozdrawienia dla wszystkich
Bastek1.8tBfB
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta