Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siwyhb

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siwyhb opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie , trudno jest wymienić cała przekładnię kierownicza ? Strzeliła cieknie zaolejowanych wszystko ,muszę to zrobić na biegu a niewiem czy się umorduje z tym bo nigdy nie wymieniałem podpowie ktoś jak to Wogole ugryźć z góry dzięki za pomoc auto b6 2,4v6 silniczek
  2. Siwyhb odpowiedział(a) na Siwyhb temat w 3.0
    A druga 214 tys i tez gaz
  3. Siwyhb odpowiedział(a) na Siwyhb temat w 3.0
    Przebieg 250 tys tak z gazem
  4. Siwyhb opublikował(a) temat w 3.0
    Pany , ktoś może mi odpowiedzieć na nurtujące pytanie otóż szukam b6 ale tylko 3,0 v6 i co znajdę ciekawa to jest do wymiany uszczelka pod głowica albo świeżo wymieniona ,czy to bolączka tego silnika ?
  5. Siwyhb odpowiedział(a) na Siwyhb temat w Audi A4 B6/B7
    Niestety nie
  6. Siwyhb odpowiedział(a) na Siwyhb temat w Audi A4 B6/B7
    Będzie pasować bez przekładania listwy tylko wtyczki od klaksonu są inne trzeba przelurowac ja tak zrobiłem , szkoda ze zdjęć nie zrobiłem
  7. Siwyhb odpowiedział(a) na Siwyhb temat w Audi A4 B6/B7
    Ja przykładałem bez mf także listwy nie musiałem zmieniać ale jak chcesz z to niemam pojęcia
  8. Siwyhb odpowiedział(a) na Siwyhb temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki wielkie za info ?
  9. Siwyhb odpowiedział(a) na Siwyhb temat w Audi A4 B6/B7
    Aaaaaa Ok ale i tak nawet taśma nie podejdzie także jak niedarady wtyczek przepiąć sprzedam ta kiere i będę szukać coś z a4b6
  10. Siwyhb odpowiedział(a) na Siwyhb temat w Audi A4 B6/B7
    Rozebralem i nic nie pasuje w mojej nawet modułu niema także teraz tylko zostaje poszukać czy jest możliwość przepięcia kabli ze starej wtyczki do nowej
  11. Siwyhb odpowiedział(a) na Siwyhb temat w Audi A4 B6/B7
    Taśma z czteroramiennej nie pasuje ale to niema problemu bo taśmę tez mam z tej nowej kierownicy otwory z tylu są takie same ,zdjęcie było tylko podglądowe obydwie są bez mf tylko ten moduł mnie zastanawia ?dzisiaj będę rozbierać i patrzeć
  12. Siwyhb opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam nabyłem kierownice trójramienna (taka jak na zdjęciach )bez multifunkcji w mojej młodej mam 4 ramienna tez taka jak na zdjęciach ,chciałbym zmienić na trójramienna pierwsze podejścia już były okazało się ze potrzebuje taśmę z tamtej trojramiennej poszedłem wyciągnąłem i teraz niewiem szczerze pod kierownica jest jeszcze jakijs moduł muszę go tez wymienić czy ta taśma podejdzie pod tej mój stary ( mojego modułu jeszcze nie widziałem nie rozbierałem jeszcze) wszyscy mówią co innego ze podejdzie inni mówią ze nie .Ktos dałby radę mi pomoc ? Dodam ze trójramienna pochodzi z a3 ale niewiem który rok
  13. Siwyhb zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  14. Jest może jakaś apka ?
  15. Witam Łukasz z tej strony od soboty myśle szczęśliwy posiadacz audi a4 b6(od zawsze ta buda mi się podobała najbardziej ) przesiadka ze skody octavi vrs w dieslu z rocznika 2012 na 2003 -zabujalem się w dźwięku v6 była szybka decyzja mam nadzieje ze będziecie pomagać na początku zanim nie złapie budowy z góry dzięki wielkie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.