Treść opublikowana przez RAFCIU89
-
wymiana samego napinacza 3.0 tdi
Przepraszam ale chodzi mi o odpowiedz z uzasadnieniem czyli z opisaniem co sie może stać gdy np wymienię sam napinacz
-
wymiana samego napinacza 3.0 tdi
kolego jeżeli jeszcze bym Cie mógł prosić o odpowiedz. bo w sumie łańcuchów nie słychać, były osłuchiwane przy ściągniętej obudowie, napinacz słychać tylko jak się przy nie ostudzonym silniku zapali, to przez 1s zagrzechota i ustępuje a np przy następnym starcie już tego niema, tak samo to nie występuje przy starcie silnika na zimnym
-
wymiana samego napinacza 3.0 tdi
Dzieki, za odpowiedz cos konkretnego w koncu
-
wymiana samego napinacza 3.0 tdi
Ten co zawsze prawy górny o ile dobrze pamiętam
-
wymiana samego napinacza 3.0 tdi
skoro mechanik tak powiedział to wiem ze sobie da z tym rade bo nie jest z pierwszej łapanki. Interesuje mnie to czy wymiana samego napinacza rozwiąze problem trwale i na ile trwale, a jezeli nie trwale to dlaczego. Pozdrawiam
-
wymiana samego napinacza 3.0 tdi
Witam. Najprawdopodobniej zaczął się u mnie oddzywać na ciepłym starcie napinacz grzechot przez około 2s i ustaje, nie ważne, chodzi o to ze rozmawiałem z mechanikiem i zaproponował mi żeby nie wymieniać całego rozrządu tylko ze uda mu się od góry zmienić sam napinacz po wyciągnięciu kilku fantów z góry silnika. I moje pytanie brzmi czy jest to dobry pomysł, proszę o odpowiedzi z argumentacja, nie na zasadzie " wymień cały rozrząd bo będziesz miał święty spokój" albo "samego napinacza nie warto" tylko odpowiedzi z argumentami, dlaczego? Pozdrawiam
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
czyli rozumiem że niema opcji odtwarzania tutaj nawigacji bo to jest sam wyświetlacz od radia
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Witam. Może mi ktoś napisać jaki to jest model nawigacji i w jaki sposób na niej odtwarzać mapy. Z góry dzięki za informacje. Pzdr