Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wymiana samego napinacza 3.0 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Najprawdopodobniej zaczął się u mnie oddzywać na ciepłym starcie napinacz grzechot przez około 2s i ustaje, nie ważne, chodzi o to ze rozmawiałem z mechanikiem i zaproponował mi żeby nie wymieniać całego rozrządu tylko ze uda mu się od góry zmienić sam napinacz po wyciągnięciu kilku fantów z góry silnika. I moje pytanie brzmi czy jest to dobry pomysł, proszę o odpowiedzi z argumentacja, nie na zasadzie " wymień cały rozrząd bo będziesz miał święty spokój" albo "samego napinacza nie warto" tylko odpowiedzi z argumentami, dlaczego? Pozdrawiam

Opublikowano

zapytaj w B6 Division bo tu się nie doczekasz

Opublikowano
47 minut temu, RAFCIU89 napisał:

Witam. Najprawdopodobniej zaczął się u mnie oddzywać na ciepłym starcie napinacz grzechot przez około 2s i ustaje, nie ważne, chodzi o to ze rozmawiałem z mechanikiem i zaproponował mi żeby nie wymieniać całego rozrządu tylko ze uda mu się od góry zmienić sam napinacz po wyciągnięciu kilku fantów z góry silnika. I moje pytanie brzmi czy jest to dobry pomysł, proszę o odpowiedzi z argumentacja, nie na zasadzie " wymień cały rozrząd bo będziesz miał święty spokój" albo "samego napinacza nie warto" tylko odpowiedzi z argumentami, dlaczego? Pozdrawiam

trzeba wywalac cały rorząd, innej drogi nie ma

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, Dev napisał:

trzeba wywalac cały rorząd, innej drogi nie ma

skoro mechanik tak powiedział to wiem ze sobie da z tym rade bo nie jest z pierwszej łapanki. Interesuje mnie to czy wymiana samego napinacza rozwiąze problem trwale i na ile trwale, a jezeli nie trwale to dlaczego. Pozdrawiam

 

Opublikowano
22 minuty temu, RAFCIU89 napisał:

skoro mechanik tak powiedział to wiem ze sobie da z tym rade bo nie jest z pierwszej łapanki. Interesuje mnie to czy wymiana samego napinacza rozwiąze problem trwale i na ile trwale, a jezeli nie trwale to dlaczego. Pozdrawiam

 

ten Panoramix to jakiś jasnowidz

w Twoim silniku są 4 napinacze, wiec który hałasuje, hm ?

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Dev napisał:

ten Panoramix to jakiś jasnowidz

w Twoim silniku są 4 napinacze, wiec który hałasuje, hm ?

Ten co zawsze prawy górny o ile dobrze pamiętam 

Opublikowano

Moja odpowiedź brzmi rób. Niech zmieni i zobaczysz czy dało efekt. Jak tak to kilka tysia w kieszeni. Robimy teraz rozrząd w b8. Sam rozrząd 2500. Sprzęgło 1330. Teraz dwumas 500. No i jeszcze płyny wszelakie no i robota 3000. Noc nie ryzykujesz a na pewno zyskujesz

Opublikowano
22 godziny temu, wisiel napisał:

 Sam rozrząd 2500. Sprzęgło 1330. Teraz dwumas 500. No i jeszcze płyny wszelakie no i robota 3000.

Dwumas 500 ?

Opublikowano
3 godziny temu, Rabbi napisał:

Dwumas 500 ?

No raczej że nie nowy ;) Używka podobno w dobrym stanie. Zobaczymy jak dotrze przesyłka ile warte to.

Opublikowano
W dniu 18.01.2019 o 21:26, Rabbi napisał:

zapytaj w B6 Division bo tu się nie doczekasz

w b6 nie było 3.0 TDI....

Wracając do tematu, wyciągają się WSZYSTKIE łańcuchy a na zewnątrz słychać tylko górne. Pierwszy odzywa się ten który jest najbardziej obciążony czyli strona kierowcy. Oczywiście że da się wymienić tylko jeden napinacz, wiele osób tak robi a potem wymienia całość bo po kilkuset km objaw wraca.

Nowy napinacz na starym łańcuchu nic Ci nie da.

 

Opublikowano
9 godzin temu, marcin4x4 napisał:

w b6 nie było 3.0 TDI....

 

 

Niesamowite :decayed:

 

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, marcin4x4 napisał:

w b6 nie było 3.0 TDI....

Wracając do tematu, wyciągają się WSZYSTKIE łańcuchy a na zewnątrz słychać tylko górne. Pierwszy odzywa się ten który jest najbardziej obciążony czyli strona kierowcy. Oczywiście że da się wymienić tylko jeden napinacz, wiele osób tak robi a potem wymienia całość bo po kilkuset km objaw wraca.

Nowy napinacz na starym łańcuchu nic Ci nie da.

 

Dzieki, za odpowiedz cos konkretnego w koncu 

Opublikowano
7 godzin temu, RAFCIU89 napisał:

Dzieki, za odpowiedz cos konkretnego w koncu 

Post #3

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.01.2019 o 13:41, marcin4x4 napisał:

w b6 nie było 3.0 TDI....

Wracając do tematu, wyciągają się WSZYSTKIE łańcuchy a na zewnątrz słychać tylko górne. Pierwszy odzywa się ten który jest najbardziej obciążony czyli strona kierowcy. Oczywiście że da się wymienić tylko jeden napinacz, wiele osób tak robi a potem wymienia całość bo po kilkuset km objaw wraca.

Nowy napinacz na starym łańcuchu nic Ci nie da.

 

kolego jeżeli jeszcze bym Cie mógł prosić o odpowiedz. bo w sumie łańcuchów nie słychać, były osłuchiwane przy ściągniętej obudowie, napinacz słychać tylko jak się przy nie ostudzonym silniku zapali, to przez 1s zagrzechota i ustępuje a np przy następnym starcie już tego niema, tak samo to nie występuje przy starcie silnika na zimnym

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Dev napisał:

Post #3

Przepraszam ale chodzi mi o odpowiedz z uzasadnieniem czyli z opisaniem co sie może stać gdy np wymienię sam napinacz

Opublikowano
4 minuty temu, RAFCIU89 napisał:

Przepraszam ale chodzi mi o odpowiedz z uzasadnieniem czyli z opisaniem co sie może stać gdy np wymienię sam napinacz

Nie napisal Ci tego gowniarz ktory siedzi w fomu przed komputerem w kapciuszkach i popisuje sie swoja naciaganą wiedzą. Rozrzad taki czy inny robi sie w calosci od A do Zet.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.