-
Problem z Odtwarzaczem DVD
Witam wszytskich Forowiczow ! Mam problem w odtwarzaczem DVD CD a mianowicie dziecko wrzucilo monete do podajnika od odtwarzacza plyta wchodzi do srodka ale nie stety jej nie odczytuje prosze o porade a moze ktos mial taki przypadek czy po prostu pozostaje tylko servis w ASO z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam !!!
-
205/55 R17 do B8?
Witam tak też zrobiłem właśnie i założyłem 225 50 17 i muszę powiedzieć że jeździ się super nie stety ET felgi 46 nie za bardzo ładnie wygląda bo felga jest trochę za bardzo schowana do środka ale też nie jest tragicznie! Tak to wygląda
-
205/55 R17 do B8?
No właśnie się zastanawiałem czemu gość mi dał takie opony jak normalnie idą 225/50 17 I jest wszystko ok ale w sobotę jadę na montaż to dam znać czy da się na tym jeździć i jak to wygląda puki co dzienki za info pozdrawiam!
-
205/55 R17 do B8?
Witam wszystkich jestem swiezy na forum mam pytanie odnosnie opon zimowych 205/55 R17 czy wogole beda pasowac na wysokosc i jak to sie ma w stosunku do jazdy to moje pierwsze Audi A4 B8 kombi 2013 roko 2.0 TDI 170 KM S Line wiec nie bardzo sie jeszcze orietuje w temacie z gory dzienki wielkie za pomoc pozdrawiam!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzienki wielkie za przyjecie i rownierz pozdrawiam!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich!
gregor19867
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta