Treść opublikowana przez Kocurei
-
Brak kontrolki kierunkowskazu na desce rozdzielczej
Włącznik awaryjek sprawy, wszystko tika w nim dobre, sprawdzałem randomowo wejścia żarówka pin jeden to zakładam że masa dlatego miernik piszczał bo przejście bezpośrednie a drugi pin wykazywał oporność czyli styki na zegarze sprawne.
-
Brak kontrolki kierunkowskazu na desce rozdzielczej
Siemka, mam mały problem i nie wiem co mojej Audi dolega, ale problem jest taki że nie działa mi prawa kontrolka kierunkowskazu. Na początku myślałem że to wina żarówki więc ją wymieniłem , ale dalej nie świeci Kierunkowskazy działają poprawnie , awaryjne też , ale nie działa mi tylko ta kontrolka Czy ktoś wie w czym tkwi problem ?
-
Kolor wyświetlacza komputera pokładowego
W sobotę będę ściągał cały licznik, bo muszę wymienić kilka żarówek i ramki wstawić to sprawdzę i podeślę zdjęcie
-
Kolor wyświetlacza komputera pokładowego
- Kolor wyświetlacza komputera pokładowego
Okey, to jutro zrobię i wrzucę- Kolor wyświetlacza komputera pokładowego
Witam, mam pewien problem i nie mogę nigdzie odszukać jak go rozwiązać :c Czy jest możliwość aby ten wyświetlacz był taki jak tu ? Bo u mnie niestety jest taki (Może tego dobrze nie widać ale jest bardziej żółty niż czerwony I tu pytanie czy to wystarczy tam jakąś folie wymienić bo się już jakoś "wyświetliła" czy to fabrycznie już tak jest- Regeneracja turbiny czy nowa?
Okey, dzięki za odpowiedź- Regeneracja turbiny czy nowa?
Witam Państwa Niestety w mojej Audi padła turbina i potrzebna jej regeneracja. Ale zastanawiam się nad kupnem nowej że strony GenesisTurbo Ktoś kto się zna na tym mógł by mi jakoś doradzić bo nie wiem czy regenerowacć czy zakupić nówke- Czasem przerywa turbine
Witam. Mój problem polega na tym że gdy wbije już Ałdiczke na 2.5krpm i w górę czuje czasem jak by turbo przerywało, odczuwalne wtedy jest takie szarpanie lekkie i przerywanie świstu turbiny. Mam podejrzenia co do intercooler fabrycznego i zastanawiam się nad zamontowanie FMIC'a. Ktoś ma jakieś sugestie co to może być i czy to faktycznie może być ta przyczyna co myślę? Posiadam silnik z kodem AEB Z góry dziękuję za odpowiedź :) - Kolor wyświetlacza komputera pokładowego