Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kocurei

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kocurei

  1. Włącznik awaryjek sprawy, wszystko tika w nim dobre, sprawdzałem randomowo wejścia żarówka pin jeden to zakładam że masa dlatego miernik piszczał bo przejście bezpośrednie a drugi pin wykazywał oporność czyli styki na zegarze sprawne.
  2. Siemka, mam mały problem i nie wiem co mojej Audi dolega, ale problem jest taki że nie działa mi prawa kontrolka kierunkowskazu. Na początku myślałem że to wina żarówki więc ją wymieniłem , ale dalej nie świeci Kierunkowskazy działają poprawnie , awaryjne też , ale nie działa mi tylko ta kontrolka Czy ktoś wie w czym tkwi problem ?
  3. W sobotę będę ściągał cały licznik, bo muszę wymienić kilka żarówek i ramki wstawić to sprawdzę i podeślę zdjęcie
  4. Okey, to jutro zrobię i wrzucę
  5. Witam, mam pewien problem i nie mogę nigdzie odszukać jak go rozwiązać :c Czy jest możliwość aby ten wyświetlacz był taki jak tu ? Bo u mnie niestety jest taki (Może tego dobrze nie widać ale jest bardziej żółty niż czerwony I tu pytanie czy to wystarczy tam jakąś folie wymienić bo się już jakoś "wyświetliła" czy to fabrycznie już tak jest
  6. Okey, dzięki za odpowiedź
  7. Witam Państwa Niestety w mojej Audi padła turbina i potrzebna jej regeneracja. Ale zastanawiam się nad kupnem nowej że strony GenesisTurbo Ktoś kto się zna na tym mógł by mi jakoś doradzić bo nie wiem czy regenerowacć czy zakupić nówke
  8. Kocurei opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Mój problem polega na tym że gdy wbije już Ałdiczke na 2.5krpm i w górę czuje czasem jak by turbo przerywało, odczuwalne wtedy jest takie szarpanie lekkie i przerywanie świstu turbiny. Mam podejrzenia co do intercooler fabrycznego i zastanawiam się nad zamontowanie FMIC'a. Ktoś ma jakieś sugestie co to może być i czy to faktycznie może być ta przyczyna co myślę? Posiadam silnik z kodem AEB Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.