Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quattrotitanium

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. quattrotitanium zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. quattrotitanium opublikował(a) grafikę w 17"
  3. quattrotitanium opublikował(a) grafikę w 17"
  4. quattrotitanium opublikował(a) grafikę w 18"
  5. quattrotitanium opublikował(a) grafikę w 18"
  6. quattrotitanium opublikował(a) grafikę w 18"
  7. quattrotitanium opublikował(a) grafikę w 18"
  8. quattrotitanium opublikował(a) grafikę w 15"
  9. Jednak jest 18" ale et 38 i nie wystaje już ? Ps. sprzedam tomason tn4?
  10. A jeśli wydłubie ten mikrostyk to dokupie jakiś uniwersalny czy nic takiego nie wcisne tam ?
  11. Zmieniłem cały ten element co jest na zdjęciu, razem z tym czymś czarnym. Tak, używane bo nowe w ASO 600PLN...
  12. Jeden, od kierowcy. Sądzisz że od jednego mikrostyku w oby dwóch drzwiach by wariowało oświetlenie?
  13. Zapomniałem dodać, był również wymieniany ?
  14. Witam, mam problem z oświetleniem wnętrza w b5 polift. Wymieniłem już przekaźnik, pompkę centralnego i przejrzałem kable w boczkach i harmonijkach w zawiasach. Oświetlenie mruga po otwarciu przednich drzwi, a po włączeniu zapłonu lub odpaleniu auta częściej to występuje. Odpowiadając na pierwsze pytanie jakie pewnie padnie: Tak, mam ledy ale na zwykłych żarówkach było tak samo.? Pomoże ktoś?
  15. Widzę że post stary ale może się komuś jeszcze przyda ?
  16. Do Jasła mam grubo ponad 300km... I rzadko udaję się w tamtą część Polski, ale czytając opinie gregora10 może i warto? @Dev z jakich jesteś okolic? Temat 18"przemyślałem no ale jednak trochę więcej komfortu by się przydało(jak wiadomo b5 nie grzeszy wygodą) szczególnie na nie zbyt równych wiejskich drogach. A jest to daily.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.