Treść opublikowana przez Piotrek717
-
Piszczące hamulce w Audi A4 B6
Wzdłużnego i poprzecznego luzu żadnego nie czuje. Ale jak przeszlifuje klocki papierkiem ściernym i założę na auto to na parę dni jest spokój i cisza podczas jazdy. Potem znów wracają piski
-
Piszczące hamulce w Audi A4 B6
Witam. Założyłem przednie tarcze i klocki textar, chyba tysiąca kilometrow nie przejechałem i zaczęły pojawiać się piski z przedniej osi. Zregenerowałem przednie zaciski bo wypchneło kawałek gumy osłony tłoczka z jednej strony. Zrobiłem może z 200 kilometrów I znów się pojawia ten problem, ale dopiero gdy się hamulce nagrzeją zaczyna strasznie piszczeć przy takim stosunkowo spokojnym hamowaniu. Sprawdzałem siłę hamowania i jest identyczna wartość na przedniej osi. Ma ktoś pomysł w czym tkwi problem? Zmienić same klocki na inną firmę, jak tak to jaką polecacie do tarcz textar?
-
1.9 AVF Prośba o analizę logów dynamicznych.
Przy okazji może komuś się to przyda jak to przegląda: jak się nie ma zeszlifowanej 17 do zablokowania tego nypla, to dwa grube śrubokręty po bokach nypla wcisnąć i dopiero można odkręcić rurkę od smarowania turbo. U mnie mocno zapieczona była, a dzięki temu udało się odkręcić bez strat.
-
1.9 AVF Prośba o analizę logów dynamicznych.
Dokładnie tak, wszystko śmiga
-
1.9 AVF Prośba o analizę logów dynamicznych.
-
1.9 AVF Prośba o analizę logów dynamicznych.
VID_20200120_195057.mp4
-
1.9 AVF Prośba o analizę logów dynamicznych.
Co o tym sądzisz? Nie za duży luz na wirniku? VID_20200120_194624.mp4
-
1.9 AVF Prośba o analizę logów dynamicznych.
Jak zrzucę turbo to dam znać co i jak. Dzięki za pomoc
-
1.9 AVF Prośba o analizę logów dynamicznych.
Co mnie jeszcze dziwi to to, że jak ściągam podciśnienie z gruszki i zakładam to normalnie sztanga chodzi, nic się nie zacina
-
1.9 AVF Prośba o analizę logów dynamicznych.
-
1.9 AVF Prośba o analizę logów dynamicznych.
-
1.9 AVF Prośba o analizę logów dynamicznych.
003 sprawdzałem jedynie aktualne wartości podczas jazdy, bez logów. Wszystkie parametry mieściły się w wartościach zadanych. Jeszcze jedno pytanie, czy biorąc pod uwagę powyższe logi możemy wykluczyć zawór n75?
-
1.9 AVF Prośba o analizę logów dynamicznych.
Witam. Przeprowadziłem dwa logi dynamiczne. Pierwszy ten całkowicie przeladowuje i wskoczył w tryb awaryjny i wyskoczył taki błąd jak na zdjęciu. Skasowałem błędy i zrobiłem jeszcze jeden. W drugim przypadku w połowie loga wartości zaczęły się stabilizować. Czy mógłby ktoś doświadczony rzucić okiem dlaczego może się tak dziać?