Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9 AVF Prośba o analizę logów dynamicznych.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Przeprowadziłem dwa logi dynamiczne. Pierwszy ten całkowicie przeladowuje i wskoczył w tryb awaryjny i wyskoczył taki błąd jak na zdjęciu. Skasowałem błędy i zrobiłem jeszcze jeden. W drugim przypadku w połowie loga wartości zaczęły się stabilizować. Czy mógłby ktoś doświadczony rzucić okiem dlaczego może się tak dziać?

IMG_20191211_215119.jpg

IMG_20200111_202632.jpg

IMG_20200111_202645.jpg

IMG_20200111_202714.jpg

IMG_20200111_202725.jpg

Edytowane przez Piotrek717

Opublikowano

Do sprawdzenia zmienna geometria w turbo.

Opublikowano

Mogłeś zrobić 003+011 bo nie widać zależności MAF / MAP... 

Może być zacinajaca się zmienna geometria, jeśli MAF też jest wysoki... 

Opublikowano
  • Autor

003 sprawdzałem jedynie aktualne wartości podczas jazdy, bez logów. Wszystkie parametry mieściły się w wartościach zadanych.

Jeszcze jedno pytanie, czy biorąc pod uwagę powyższe logi możemy wykluczyć zawór n75?

Opublikowano
  • Autor

Doperio dziś udało mi się zrobić logi

IMG_20200119_160831.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dodatkowo zrobiłem raz jeszcze log 011

IMG_20200119_160908.jpg

Opublikowano

Widzisz, mówiłeś, że parametry w normie a MAF też pokazuje maksymalne wartości... 

Wniosek jeden, turbina na stół i do czyszczenia, zacina się zmienna geometria... i unikaj jazdy w sumie bo takie przeładowanie jest niezdrowe dla układu dolotowego i osprzętu... i tak dziwne, że Ci jeszcze nie rozerwało, spluło żadnego węża...

Opublikowano
  • Autor

Co mnie jeszcze dziwi to to, że jak ściągam podciśnienie z gruszki i zakładam to normalnie sztanga chodzi, nic się nie zacina

Opublikowano

Nie myśl, nie kombinuj... Co Ty porównujesz warunki na postoju z tymi przy jeździe z pedałem w podłodze i wysokim EGT? 

Opublikowano
  • Autor

Jak zrzucę turbo to dam znać co i jak.

Dzięki za pomoc

Opublikowano
  • Autor

Co o tym sądzisz? Nie za duży luz na wirniku?

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
  • Autor

Jestem po wyczyszczeniu turbiny.

Tak wyglądają teraz logi 003 i 011

IMG_20200121_210459.jpg

IMG_20200121_210632.jpg

Opublikowano

No i widzisz, miałem rację, jest OK teraz, ładnie trzyma zadane ciśnienie ?

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak, wszystko śmiga :)

Opublikowano
  • Autor

Przy okazji może komuś się to przyda jak to przegląda:

jak się nie ma zeszlifowanej 17 do zablokowania tego nypla, to dwa grube śrubokręty po bokach nypla wcisnąć i dopiero można  odkręcić rurkę od smarowania turbo. U mnie mocno zapieczona była, a dzięki temu udało się odkręcić bez strat.

IMG_20200120_182407.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.