Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bogis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bogis

  1. Bogis odpowiedział(a) na Fish1991 temat w Audi A4 B6
    Wedlug mnie tak ale to jest moje zdanie. U mnie tez slabo swiecily swiatla ale po wymianie lampy jest widoczna poprawa wiec pewnie masz cos z lampami klosz albo srodek zabrudzony.
  2. Bogis odpowiedział(a) na Fish1991 temat w Audi A4 B6
    Moze problem tkwi w odblysniku moze byc przepalony napisz do qwerty on zajmuje sie lampami pewnie powoe Ci wiecej
  3. Dziękuje bardzo za pomoc temat można zamknąć
  4. Pisalem po odczytaniu bledu z poduszki jest tako sam komunikat o numerze vin
  5. Po zmianiewartosci MCE kontrolka po odpalenie nie świecie się dopiero po przejechaniu kilku km zapala się... jakieś pomysły.?
  6. Blad wyskakuje taki sam czy na MCE czy na poduszce jest to samo zmienilem wartosc tak jak mi pisaliscie w MCE i w dalszym ciagu jest to samo.
  7. A jak dopasowac ten numer?
  8. Jedynie taki blad mi wyrzuca
  9. No rozumiem a jezeli odczyta mi bledy z poduchy to co mam dalej zrobic? Bedzie podany jakis numer?
  10. Pomozektos z ta poduszka co moze byc przyczyna?
  11. Tak zrobilem zmienilem w module centralnym i po odpaleniu poduszka sie nie pali ale po przejechaniu kilku km zapala sie na nowo
  12. Zrobilem tak jak opisales alewznowu jest blad AirBag
  13. https://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2.html Ten kabel mam
  14. Nie moge nic zrobic bo jak sprawdza poduszki vag to wyskakuje mi taki blad i nie mam mozliwosci wdjscia w adaptacje A jak wchodze w poduszke to pierw mam taki komunikat
  15. No rozumiem w takim razie wloze ori wlacznij i sprawdze czy nadal blad wyskakuje.
  16. Tzn wlacznik swiatel mialem wymieniany bo ori sie zepsuk i musialem wlozyc zamiennik i od tego bedzie ten blad?
  17. Gdzie mam wejsc w MCE co to ? A wylacznik stopu?
  18. Witam wyskakuje mi taki błąd co mam z tym zrobić? Address 09 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 907 279 E Component: int. Lastmodul RDW 0305 Coding: 00001 Shop #: WSC 63251 2 Znalezione: 01794 - Control Module Incorrect Chassis (VIN) Number 35-00 - - 01800 - Light Switch (E1) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent Address 15 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 959 655 B Component: Airbag 8.4EP 2000 Coding: 0010602 Shop #: WSC 63251 Nie ma błędów or DTCs not supported by controller or a communication error ocurred
  19. Bogis opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Czy jest mozliwosc ustawienia by po ruszeniu autem drzwi automatycznie sie zamykaly badz po przekroczeniu pewnej predkosci?
  20. Bogis odpowiedział(a) na Bogis temat w Audi A4 B6/B7
    Na jednym bezpieczniku jest gniazdo zapalniczki i gniazdo w bagazniku?
  21. Bogis opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Mam problem z zapalniczka nie działa ani ładowarka ani zapalniczka podświetlenie się pali ale nie ma żadnej reakcji. Co może być przyczyna.?
  22. Bogis odpowiedział(a) na Bogis temat w Audi A4 B6/B7
    Temat można zamknąć przełącznik wyciągnięty po wyjęciu pokrętła od przełącznika bo miałem uszkodzony można ujrzeć po bokach sprężynki które odpowiadają za zatrzaski na których się trzyma i przy podniesieniu tych sprężynkę do góry można wypchnąć przełącznik od strony bezpieczników
  23. Bogis opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Mam problem z włącznikiem świateł bo mam przełącznik uszkodzony i nie mam możliwości kręcenia pokrętłem i chciałem się zapytać jak mogę wyjąc przełącznik od strony bezpieczników. ? Mam go przekręcić w któraś stronę czy jak to zrobić bo nie mam możliwości wciśnięcia pokrętła tak jak standardowo powinno się wyjąc cały przełącznik.
  24. Bogis odpowiedział(a) na Bogis temat w Audi A4 B6/B7
    Tylko nie objawia sie to za kazdym razem podczas hamowania
  25. Mam problem z hamulcami hanuja dobrze tylko podczas trzymania pedalu hamulca podczas jazdy zaczyna mi drgac nie wiem dokladnie na ktorym kole ale slychac i czuc drgania, mial ktos podobny problen i co moze byc przyczyna nje zawsze to sie objawia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.