Treść opublikowana przez Bogis
-
Słaby xenon. Help.
Wedlug mnie tak ale to jest moje zdanie. U mnie tez slabo swiecily swiatla ale po wymianie lampy jest widoczna poprawa wiec pewnie masz cos z lampami klosz albo srodek zabrudzony.
-
Słaby xenon. Help.
Moze problem tkwi w odblysniku moze byc przepalony napisz do qwerty on zajmuje sie lampami pewnie powoe Ci wiecej
-
Błąd AirBag
Dziękuje bardzo za pomoc temat można zamknąć
-
Błąd AirBag
Pisalem po odczytaniu bledu z poduszki jest tako sam komunikat o numerze vin
-
Błąd AirBag
Po zmianiewartosci MCE kontrolka po odpalenie nie świecie się dopiero po przejechaniu kilku km zapala się... jakieś pomysły.?
-
Błąd AirBag
Blad wyskakuje taki sam czy na MCE czy na poduszce jest to samo zmienilem wartosc tak jak mi pisaliscie w MCE i w dalszym ciagu jest to samo.
-
Błąd AirBag
A jak dopasowac ten numer?
-
Błąd AirBag
-
Błąd AirBag
No rozumiem a jezeli odczyta mi bledy z poduchy to co mam dalej zrobic? Bedzie podany jakis numer?
-
Błąd AirBag
Pomozektos z ta poduszka co moze byc przyczyna?
-
Błąd AirBag
Tak zrobilem zmienilem w module centralnym i po odpaleniu poduszka sie nie pali ale po przejechaniu kilku km zapala sie na nowo
-
Błąd AirBag
Zrobilem tak jak opisales alewznowu jest blad AirBag
-
Błąd AirBag
https://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2.html Ten kabel mam
-
Błąd AirBag
Nie moge nic zrobic bo jak sprawdza poduszki vag to wyskakuje mi taki blad i nie mam mozliwosci wdjscia w adaptacje A jak wchodze w poduszke to pierw mam taki komunikat
-
Błąd AirBag
No rozumiem w takim razie wloze ori wlacznij i sprawdze czy nadal blad wyskakuje.
-
Błąd AirBag
Tzn wlacznik swiatel mialem wymieniany bo ori sie zepsuk i musialem wlozyc zamiennik i od tego bedzie ten blad?
-
Błąd AirBag
Gdzie mam wejsc w MCE co to ? A wylacznik stopu?
-
Błąd AirBag
Witam wyskakuje mi taki błąd co mam z tym zrobić? Address 09 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 907 279 E Component: int. Lastmodul RDW 0305 Coding: 00001 Shop #: WSC 63251 2 Znalezione: 01794 - Control Module Incorrect Chassis (VIN) Number 35-00 - - 01800 - Light Switch (E1) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent Address 15 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 959 655 B Component: Airbag 8.4EP 2000 Coding: 0010602 Shop #: WSC 63251 Nie ma błędów or DTCs not supported by controller or a communication error ocurred
-
Autoblokada drzwi
Czy jest mozliwosc ustawienia by po ruszeniu autem drzwi automatycznie sie zamykaly badz po przekroczeniu pewnej predkosci?
-
Zapalniczka
Na jednym bezpieczniku jest gniazdo zapalniczki i gniazdo w bagazniku?
-
Zapalniczka
Mam problem z zapalniczka nie działa ani ładowarka ani zapalniczka podświetlenie się pali ale nie ma żadnej reakcji. Co może być przyczyna.?
-
Włącznik swiatel
Temat można zamknąć przełącznik wyciągnięty po wyjęciu pokrętła od przełącznika bo miałem uszkodzony można ujrzeć po bokach sprężynki które odpowiadają za zatrzaski na których się trzyma i przy podniesieniu tych sprężynkę do góry można wypchnąć przełącznik od strony bezpieczników
-
Włącznik swiatel
Mam problem z włącznikiem świateł bo mam przełącznik uszkodzony i nie mam możliwości kręcenia pokrętłem i chciałem się zapytać jak mogę wyjąc przełącznik od strony bezpieczników. ? Mam go przekręcić w któraś stronę czy jak to zrobić bo nie mam możliwości wciśnięcia pokrętła tak jak standardowo powinno się wyjąc cały przełącznik.
-
Drgania podczas hamkwania
Tylko nie objawia sie to za kazdym razem podczas hamowania
-
Drgania podczas hamkwania
Mam problem z hamulcami hanuja dobrze tylko podczas trzymania pedalu hamulca podczas jazdy zaczyna mi drgac nie wiem dokladnie na ktorym kole ale slychac i czuc drgania, mial ktos podobny problen i co moze byc przyczyna nje zawsze to sie objawia.