-
Prośba o wycenę
Mam już wycenę. Wyszło niecałe 7k
-
Prośba o wycenę
Przepraszam że nie w temacie, ale potrzebuję porady, a nie bardzo wiem gdzie to zamieścić. Na ile można wycenić dzisiejszą stluczkę?
-
Nawigacja po polsku
Wszystko spoko, szkoda tylko że jak narazie to co piszecie to jest dla mnie czarna magia ?
-
Nawigacja po polsku
Gdzie to spolszczenie można dostać ? Ściągnąć ? Kupić ? Jak wgrać ?
-
Nawigacja po polsku
W sumie to nie wiem co tam jest więc pewnie jedno i drugie
-
Nawigacja po polsku
Między zegarami
-
Nawigacja po polsku
Witam. Jestem świeżo upieczonym posiadaczem A4 b5. Auto posiada nawigację po niemiecku. Czy ktoś pomoże /poradzi czy i jak można wgrać navi po polsku?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, mam na imię Artur i jestem posiadaczem od około 2 miesięcy Audi A4. Z 2000 roku w automacie ?
Ombia1
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta