Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FraQu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. FraQu zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Tego jestem świadomy dziś walczyłem jeszcze z odpowietrzaniem tego ścierwa w ręce, poszło kilka bombli, finalnie jednak dalej pedał jest miękki zastanawia mnie tylko jedno, z ciekawości zacisnąłem przewód elastyczny tak aby sprawdzić czy napewno problem leży w kole w którym wymieniłem zacisk, przy zaciśniętym przewodzie hamulec jest żyleta i teraz pytanie czy mam takiego pecha i nowy zacisk okazał się być wadliwy czy też może problem cały czas tkwi w odpowietrzeniu. Dziś w ruch poszedł gumowy młotek i faktycznie dzięki niemu coś tam wylatywało widocznie jeszcze nie wszystko pozostaje chyba tylko odpowietrzenie ciśnieniowe specjalnym sprzętem.
  3. Siema odgrzewając temat u mnie podobny problem tylko zaczęło się to po wymianie zacisku tylnego prawego na febi (stał ręczny). Nie uleciało zbyt dużo płynu z układu, zacisk wymieniony wszystko na swoim miejscu przyszedł czas na odpowietrzenie i tu zaczęły robić się problemy. Przelane z 1.5 l płynu zaciski odpowietrzane każdy po koleji uruchomiona procedura odpowietrzania pompy abs , tylny zacisk odpowietrzany w ręce czyli zblokowany zestawem do wciskania ,cylinderek skierowany w dół i metodą pompuj trzymaj z założonym wężykiem na odpowietrznik. Nic nie zdaje rezultatu pedał jest miękki i po odpaleniu wpada, może ktoś ma jakieś pomysły co może być nie tak? Pozdro
  4. FraQu opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam jakiś czas temu kupiłem fotele sporty od anglika fotel pasażera lekko się buja nie mogę zlokalizować w którym miejscu leży problem są jakieś tyowe miejsca w których fotele ulegają wyrobieniu i przez to się bujają?
  5. FraQu opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam jako iż jestem dopiero początkujący w tematach tuningu chciałbym się dowiedzieć parę rzeczy na temat programu zrobionego pod moje auto, mianowicie Czy turbo nie wstaje za późno i czy sama moc oraz nm nie są zbyt wysokie jak na ten silnik? dodam że to totalna seria bez żadnych modów. Czy sprzęgło z czasem nie zacznie się ślizgać? Oraz jak wpłynie ten program na żywotność silnika z góry dzięki i pozdrawiam
  6. FraQu opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam jako iż jestem dopiero początkujący w tematach tuningu chciałbym się dowiedzieć parę rzeczy na temat programu zrobionego pod moje auto, mianowicie Czy turbo nie wstaje za późno i czy sama moc oraz nm nie są zbyt wysokie jak na ten silnik? dodam że to totalna seria bez żadnych modów. Czy sprzęgło z czasem nie zacznie się ślizgać? Oraz jak wpłynie ten program na żywotność silnika z góry dzięki i pozdrawiam
  7. https://a4-klub.pl/topic/230779-montaz-kierownicy-multifunkcyjnej-2008-2012/?tab=comments#comment-3293282
  8. Witam mógł by ktoś spojrzeć na logi zamieszczone niżej.Raz na jakiś czas przy przeciągnięciu auta na obrotach odcina turbinę wydaje mi się też że auto ma mniej mocy 3-8-11 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum 1-4 Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum W razie gdyby coś było nie tak z logami proszę o informacje pozdrawiam
  9. Witam panowie prosił bym kogoś kto jest obcykany w tym temacie o analize logów 1.9 tdi AJM (a4 b5) objawy to brak mocy podejrzewam turbo z góry dziękuje i pozdrawiam. statyczne http://vaglogi.pl/log-000_X58A0r3.html http://vaglogi.pl/log-003_008_011_p0AadF.html Dynamiczne http://vaglogi.pl/log-003_008_011_F868v.html
  10. FraQu opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam wszystkich tak jak w temacie mam problem z dwumasa po wyjęciu skrzyni zdiagnozowalem uszkodzenie dwumasy ma duże luzy problem tkwi w tym że skrzynia w tym aucie (a4b5 2000r)jest dość nietypowa silnik to atj 115 km (manual 5biegow wsteczny za jedynka po lewej stronie tak jak w skrzyni 6 biegowej) (z tego co się dowiedziałem to skrzynia ta wsadzana do tego auta była tylko przez okres około 8 miesięcy) skrzynia ma oznaczenia AEK-Z które odpowiadają skrzyni z avf (manual 6biegow) skrzynia może mieć zablokowany 6 bieg? Numery z dwumasy również wskazują na to że skrzynia pasuje do motoru avf Pytanie do was istnieje jakiś zamiennik który podszedł by z innego silnika czy dwumas od avf będzie pasował? Auto jest warte jakies 5-6 tysięcy więc inwestowanie w nie około 1500 zł za sprzęgło z dwumasem chyba mija się z celem Kolejna opcja jest regeneracja ale o tym też różne opinie slyszalem Mógł by się wypowiedzieć ktoś kto przerabiał temat?
  11. FraQu opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Tak jak w tytule mam problem z manetką fis mianowicie wczoraj zostały założone manetki od tempomatu , fisu,kierownica multifunkcyjna wszystkie częsci pochodzą z a4 b7 wszystko udało się zakodować tempomat i kierownice mianowicie problemem jest to że manetka od fisu przyciski od zmiany aktualnego spalania ipt nie reagują ,naciśnięcie przycisku reset powoduje wyłączenie się fisu na liczniku ekran staje się czarny po ponownym kliknięciu ekran wraca do normy czyli pokazuje aktualną stacje ,temperaturę , dystans jaki możemy zrobić na paliwie w zbiorniku,dodam również że z przycisków na kierownicy działa tylko ten od regulacji głośności (wszystkie przyciski swiecą się na czerwono) przycisk od zmiany kanału , piosenki nie reaguje Proszę o pomoc i z góry dziękuje Pozdrawiam Sebastian

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.