Treść opublikowana przez pablo1986
-
Mój niedawny nabytek, biały avancik... A4 B8, 2.0 tfsi 180KM.
Chetnie bym go obnizyl bo ladnie to wyglada, niestety jeżdżę po Łodzi a tutaj to musiał bym go na lawecie wozić bo dziury na drodze że szkoda gadać.
-
Mój niedawny nabytek, biały avancik... A4 B8, 2.0 tfsi 180KM.
Zdjęcia wnętrza jeszcze wstawię, narazie mam tylko takie z ogłoszenia w którym była wystawiona? autko poza zmianami na grillu i elementam które na zewnątrz poszły w czerń raczej standard, może poza felgami, aktualnie 19 z oponami 245/35... wcześniej były 235/40. We wnętrzu z ciekawszych rzeczy to czarna podsufitka ktora fajnie wygląda w tym aucie. Aha.... autko z 2009 r. 2.0 tfsi z napędem na przód.... i o dziwo póki co nie widzę oznak poboru oleju? w najbliższym czasie planuje przyciemnic szyby bo najbardziej mi tego brakuje w tym momencie. A potem zobaczymy?
-
Mój niedawny nabytek, biały avancik... A4 B8, 2.0 tfsi 180KM.
Cześć, jakiś czas temu zmieniłem swoje audi na takiego białaska. Co byście w nim zmienili? Szukam inspiracji na małe przeróbki? chodzi głównie o zmiany optyczne, ale jeśli ktoś dodawał mocy do tego silnika to chętnie posłucham opinii.
-
Jakie opony na felgi MAM A1 5x112 8Jx19 ET42
Witam. Posiadam audi a4 b8 avant. Chcę zakupić nowe opony na moje felgi MAM A1 5x112 8Jx19 ET42. Obecnie mam założone opony 235/40/19 ale podobno to nie jest najlepszy rozmiar. Orientuje się jakie oponki były by odpowiednie na moje felgi?
-
Jakie opony na felgi MAM A1 5x112 8Jx19 ET42
Przepraszam ale nie ten dział. Zakładam w "oponach" a ten proszę usunąć.
-
Jakie opony na felgi MAM A1 5x112 8Jx19 ET42
Witam. Posiadam audi a4 b8 avant. Chcę zakupić nowe opony na moje felgi MAM A1 5x112 8Jx19 ET42. Obecnie mam założone opony 235/40/19 ale podobno to nie jest najlepszy rozmiar. Orientuje się jakie oponki były by odpowiednie na moje felgi?
-
Jak dobrać wkład lusterka bocznego?
Dobrali mi w sklepie po nr vin. Zamawiając model rocznikowo dwa razy mi nie pasowały. Makabra jakas. Aż się boję jak będę dobieral inne części w trakcie eksploatowania ?
-
Co to za felga?
Witam. Wie ktoś co to za felga? Znalazłem na forum podobne ale w innym innym kolorze i nie jestem do końca pewien.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej. Jestem nowym użytkownikiem na forum. Kiedyś jeździłem a4 B5, teraz w rodzinie mamy b7 a od niedawna nabylem również B8 w Avancie.... audi to nasza ulubiona marka od kilku lat?
-
Jakie opony do felg 19 cali w b8?
A gdybym chciał jakieś 16 cali założyć na zimę? Chyba będzie się wygodniej jeździć prawda? Tylko czy auto nie będzie za nisko stało, nie chciał bym zaliczać krawężników co chwilę.
-
Jakie opony do felg 19 cali w b8?
Witam. Kupilem auto na 19 calowych felgach z oponami letnimi w rozmiarze 235/40/19. Zastanawiam się czy mogę do nich dokupić jakieś zimowki. Bo widzę że w tym rozmiarze ciężko coś znaleźć. Podpowiecie jakiego rozmiaru szukać? Czy może lepiej dokupić mniejsze felgi i opony na zimę? Na samochodzie mam coś takiego:
-
Jak dobrać wkład lusterka bocznego?
Chłopaki wie ktoś coś na temat lusterek? Wiem że podbijam temat ale próbuję coś dokupić i każdy oferuje mi wymiar który nie pasuje do mojego auta.
-
Jak dobrać wkład lusterka bocznego?
Witam. Mam problem z doborem wkładu do lusterka pasażera. Zamówiłem do swojego modelu, czyli A4 b8 z 2009 r ale nie pasuje, tak jakby było za duże. Czy możliwe ze mam lusterka z polifta? Podobno mają mniejszy wymiar, znaczy wysokość. Niby data na lusterku 2009 ale wkład o wys 13 cm się nie mieści. Czy ktoś może orientuje się w temacie? Pozdrawiam Tu foto mojego lusterka: