W dwóch samochodach (A4 B6 Avant i A4 B5 Sedan) mam zamontowane SKV. B6 to seria a B5ka jest obniżona o 60 mm i jeździ na 18-nastkach i stosunkowo niskim profilu. W obydwóch zawieszenie sprawuje się bardzo dobrze. Nie mam uwag do tych zestawów i mogę śmiało polecić.
Odświeżę temat. Kupiłem na próbę zestaw sprężyn obniżających za 300 zł z alledrogo. Obniżenie -60 przód - 40 tył. Chciałem podzielić się z Wami zdjęciami jak to wygląda przed i po. Auto stoi na 18 calowych felgach Ronal. Tył dalej troszkę za wysoko (mogłem pokusić się o -60 ale nie jestem pewien jak to będzie jak załaduje komplet pasażerów i jakiś bagaż). Jeśli chodzi o eksploatację to na razie jest wzorowo, jak będzie później dam znać. Pozdrawiam :)
Witam wszystkich i każdego z osobna ?
Chciałbym się przywitać i pozdrowić wszystkich Forumowiczów.
Moja obecna kolekcja to (od najstarszej):
Audi 80 B4 Cabrio 2,3 (perełka rodziny - tylko na lato) '91
Audi A4 B5 1,6 (niezniszczalny czołg dla Żony) '99
Audi A4 Avant 2,0 FSi (kombi dla mnie, bo tak;) '04
To w zasadzie tyle :D
PS. Cabrio :D