Witam mam taki problem w moim audi a4 b6 zamek z pilota zamyka wszystkie drzwi oprócz kierowcy i nie pali sie lampka w drzwiach wiązka sprawna tylko kluczem da rade zamknąć drzwi
tak ale jak wykręciłem gruszkę to normalnie odbija a może żle składam ktoś podpowie mi jak prawidłowo połączyć gruszkę z tymi łopatkami w kolektorze czy tam sie coś stawia ?
Witam mam auto audi a4 b6 150 koni 2003 r i mam problem z tą gruszka ramie sie nie rusza zakupiłem używkę włożyłem i ramie wciąga a nie odpycha sam nie wiem co tu może być czy coś blokuje czy łopatki sa źle ustawione czy kolejna gruszka dziurawa albo coś źle złożone proszę o pomoc