Matekb6

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Matekb6

Reputacja

1. Matekb6

Czujniki cofania

Wymieniłem głośnik na zamiennik i nadal nic. Myślicie żeby kupić oryginał? Po odłączeniu czujnika wyświetlił mi się taki błąd jak niżej.
  2. Matekb6

Czujniki cofania

Nie pomyślałem nawet o tym. Gdzie znajduje się taki głośnik?
  3. Matekb6

Czujniki cofania

Cześć, przeczytałem sporo na temat czujników cofania w Audi A4 B6. Mam taki problem, że przy włączeniu wstecznego nie ma tego piknięcia przy włączeniu czujników i nie działają. Bezpieczniki sprawdzone, VCDS twierdzi, że czujniki nie mają żadnych błędów. Gdzie szukać dalej? Może sprawdziłem zły bezpiecznik? Jakieś porady panowie. Przepraszam jeśli czegoś nie znalazłem innego tematu, jak ktoś by mógł podesłać było by miło, dziękuje Audi A4 B6 Avant 2004 rok. 1.9TDI wersja Sline(środek)
  4. Temat do zamknięcia. Padnięty czujnik pedału sprzęgła. Dziękuje za pomoc
  5. Wymienię czujnik położenia pedału sprzęgła i odezwę się czy coś to dało, dziękuje
  6. To jak tak zrobię w VCDS Lite wyskakuje mi po kolei Speed km/h 0.0km/h (zmienia sie podczas jazdy) Brake Pedal F/F47/F36 100 gdy nie naciskam 111 gdy naciskam na pedał Crusie Control 0.0% Crusie system 0
  7. Gdzie ta grupę szukać? Kupiłem coś takiego NAJLEPSZY interfejs USB VAG KKL we wtyku OBD2 PL 7200310087 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 54 zł - NAJLEPSZY interfejs USB VAG KKL we wtyku OBD2 PL (7200310087). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Nie jest to żadna reklama. Połączyłem się przez VCDS Lite i sprawdziłem manetkę. Działa bez problemu reaguje na wszystkie funkcje. Sprawdziłem tak samo pedał hamulca i sprzęgła. Działają świetnie. Ściągam jeszcze teraz VAGCOM starszą wersję dlatego, że nie mogę zaprogramować tempomatu od nowa. Spróbuje to zrobić według tego jak oni to robią. Potem już nie mam pojęcia co może być nie tak.
  8. Nie mam jak połączyć się z komputerem
  9. Cześć, Mam problem z tempomatem w moim B6. Po prostu nie chce się aktywować. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki, zbadałem kompem auto i zero błędów. Pedał sprzęgała dobrze działa. Co to może być? Macie pomysły gdzie jeszcze szukać? Może szukać przyczyny w samej manetce?
  10. Może tak byc. Kiedyś przed zauważeniem tej awarii chciałem otworzyć szybe ale przymarzla i mogło się coś stać. Gdzie mogę szukac tego MCE?
  11. Cześć, już około 2 tygodnie motam się z naprawą szyb oraz szyberdachu. Sprawa wygląda tak, ze nagle przestały działać. Pojechałem do znajomego podpiąłem komputer nie pokazało błędów po chwili podszedł nacisnął przełącznik szyby działają. Jadę do pracy na drugi dzień i szyby nie działają znowu. Wychodzę z pracy i działają i tak cały czas. Sprawdzone bezpieczniki. Przedwody w drzwiach widać, że poprzedni właściciel łatał. Wszystko wygląda ok. Ładowanie dobre, aku też. Co to może być? Rozbierać pierw drzwi i lutować tamte przewody od nowa czy wyjmować moduł komfortu? Dodam jeszcze, że działało mi domykanie szyb z pilota
  12. Zakupiłem radio Pioneer DEH S101UB. Podłączyła mi osoba znająca się na elektronice. Radio działa, nie włącza się po zapłonie, podobno nie da się tak tego radia podłączyć. Radio muszę wypinać lub ręcznie je wyłączać. Przy wyłączaniu strzela mi raz wzmacniacz z tyłu. Co z tym zrobić, to może być wina radia? Wcześniej przy radiu Concert2 to się nie działo. FIS też mi przestał działać ale to logiczne, że moje radio tego nie obsłuży Co poradzicie na to strzelające radio przy wyłączaniu oraz jak podłączyć radio pod zapłon? Pacjent: Audi A4 B6 Avant 2004r.
  13. Od niedawna stałem się posiadaczem A4 B6 Avant 1.9TDI AVF od kolegi z klubu