-
Kilka błędów BGB
Powodem tych wszystkich błędów była woda która przedostała się do wtyczki wiązki przy ecu ..
-
Svarog obserwuje zawartość Kilka błędów BGB
-
Kilka błędów BGB
Cześć! Jakiś czas temu podczas jazdy (nie wolnej) odcieło mi moc i załączyło kontrolkę EPC. Samochód ledwo rozpędza się do 50km/h. Obecnie przesiaduję na terenie Holandii więc robię co mogę sam a mój kucharski mózg nie do końca ogarnia wszystkie mechaniczne pojęcia więc proszę o pomoc. Pewnie i tak skończy się na remoncie gdyż pasek oraz łańcuch czekają na wymianę. Komputer wypluł mi kilka błędów których nie do końca rozumiem a przydałoby się wiedzieć co daję tutejszym mechanikom. 000048 oxygen (lambda) sensor B1 S1 Heating circut 008853 fuel pressure regulator value N276 000579 senoid valve for boost pressure control N75 000051 Turbocharger bypass valve control circut 001092 EVAP purge control valve N80 ps. sprawdzałem forum, wujek google też za dużo nie wskórał więc postanowiłem napisać posta.
-
Svarog zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Downpipe do mojej B7
Właśnie udało mi się dogadac z BM-performence, oby dojechalo całe gdyż DPD słynie z punktualności I jakości transportu. Nasze Polskie, walić żółte blachy Panie. Balasting wychodzi ok. 200eu kwartalnie, kamery i inne kontrole z glowy. Tak więc do zamknięcia. Dzięki
-
Downpipe do mojej B7
Cześć! Szukałem, może słabo lecz znaleźć nie mogłem wiec zakładam temat. Tak jak w temacie, poszukuje od jakiegoś czasu Dp do swojej B7ki i problem jest taki że wciąż jej nie mam.. Holandia okazuje się na chwilę obecną dziurą pod względem byle jakiej modyfikacji (internet też mają do d...ziupli) Chińczyk? chodzą legendy że się nawet sprawdzają, ktoś coś o tym wie? Albo jakaś wysyłka z PL do NL o ile ktoś się podejmie. Bądź na adres w PL lecz do urlopu daleko ? Czekam na jakieś rady co do DP. Wielkie5!
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
@Mareckiii borykam się dokładnie z takim samym klekotem, tak wiec co tam się stało? Jakoś na dniach chcę zabrać się za tą orkiestrę i obstawiam za drygenta łańcuch z napinaczem?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim! Po tak długim czasie jak posiadam swoją loszke, nadszedł I ten czas by założyć konto na forum a4. Gdyż kilka niby banalnych rzeczy sprawilo mi ból głowy i będę szukał pomocy wśród was. Pozdro!