Treść opublikowana przez rafal12331
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No poprawiło się i parę koników doszło teraz już ponad 220
-
Chlodniczka egr
A jak się ma wyłącznie chlodniczki jakie są - + i orietacyj y koszt takiego Zabiegu?
-
Chlodniczka egr
Okej no ale żeby wtryski padły po paru tyś? A róż regulować chyba same się nie powinny
-
Chlodniczka egr
Kopci tylko na zimnym aż do paru km i ostatnio po przejechaniu ok 20 km wyłączyłem auto na 5 min włączyłem u znow kopci ale było to max 5 min i potem znika , głowica regenerowna na wiosnę wtryski ok 10 k temu wiec tu chyba nic trubo db się zbiera żadnych komunikatów i płynu ubywa minimalnie olej jest ok więc to musi być ta chlodniczka,, a jakie są - po odłączeniu chlodniczki poza tym że będzie się dłużej grzał? Żeby nie iść tańsza droga a potem robić remont silnika
-
Chlodniczka egr
Gdzieś musi być nieszczelność bo lekko kopci głowice wymienialem, i zagrzany nic wystarczy zgasić na parę min i jak znów włączę mimo zagrzania przez chwilę kopci, spalanie wzrosło o ok 2 litry, (i nie to nie wina zimna bo w tamtym roku przy takiej samej jeździe wychodziło ok 7 l a teraz poniżej 8.5 nie schodzi nawet przy dziadkowej jeździe) a wtryski są wymienione parę tyś km temu więc to nie to, kolega z forum gadał że to może być to ale wolę popytać, pozatym kopceniem i ubyciem ok 100ml płynu na ponad 1000 km i tym kopceniem nie ma chyba, a gdzieś czytałem że gdy jest z chlodniczka jie tak to spalanie też wzrasta ale spalanie to pod kompa podpiąć trzeba i wyjdzie , choć wtryski wątpię bo są prawie nowe,
-
Chlodniczka egr
Witam, ktoś z was zaślepił chlodniczke egr? Czy jest to dobra opcja czy silnik dostaje po d*pie? Czy zwiększone spalanie jest możliwe przez uszkodzoną chłodniczke? Jaki koszt takiej usługi 2.0 brd 2007 r Jak auto się ma po takim zabiegu
-
Szpec od 2.0 brd
Witam szukam kogoś kto zna sie dobrze na 2 litrowych dieslach , mam problem z moim audi i chce znaleźć kogoś kto mi pomoże , auto kopciło na biało zostały wymnienione wtryski bo lały , odma i głowica zmieniana na regenerowaną, na początku nie kopciło prawie nic zrobiłem jakieś 2 tyś i znów zaczyna na wolnych obrotach przykapcać na bialo szczególnie zanim sie rozgrzeje potem nie widać dymu ale czuć , nie wiem co to moze byc zrobione 600 km i plynu nie ubywa oleju tez nie ubywa jakos znacznie moc ma nic nie wyskakuje zaden komonikat, szkokam kogoś kto dobrze ogarnia to bo wlozyłem juz w to auto kupe kasy ktore nawet jak sprzedam nie zwrócą mi się a kopciuchem nie chce jezdzić, dodam ze dpf out
-
A4 B7 2.0 tdi 170km kopcenie
zobaczymy co bedzie sprawdzić a wymienić to roznica
-
A4 B7 2.0 tdi 170km kopcenie
okej fajnie dzieki zobaczymy
-
A4 B7 2.0 tdi 170km kopcenie
myślałem ze mechanik dobry no bo bratowi auto robił parę lat zawsze było wszystko ok a z moim to cyrki jakieś, niestety nie mam możliwości by sprawdzić samemu , ale skoro pokrywa to niee to to gadam niech mi montuje starą tą niech sobie bierze a za tę kase co robił pokrywę niech robi turbo , a jak nie to trzeba to jakoś prawnie zalatwić bo tak się mijać z celem to też no nie może być
-
A4 B7 2.0 tdi 170km kopcenie
powiedzial ze jesli po ok 800 km nie ustanie wracac na reklamację tylko lipa bo pokrywa nowa a za cene pokrywy juz turbo by bylo ... ale jesli to nie bedzie to to sobie pokrywę może wziąc starą mam i za cene tej pokrywy turbo niech robi
-
A4 B7 2.0 tdi 170km kopcenie
mechanik sprawdzał i powiedział że pokrywa przypuszczała olej i to kopci bo się spala i trzeba pojezdzić z ok 1000 km zanim to co się zebrało się wypali a jak dalej to na reklamacje przyjechać ale mi się wydaje że gdyby to było to to po 200km jakiś efekt już powinnien być a kopci tak jak kopcił
-
A4 B7 2.0 tdi 170km kopcenie
to ja już sam nie wiem ile jeszcze tych opcji jest wtryski wymienione pokrywa uszczelka jest dobra a problem jak byl tak jest ...
-
A4 B7 2.0 tdi 170km kopcenie
jak nie ma nic wspolnego , wydaje mi się że prędzej ta pokrywa ktora do odmy przepuszcza oleej ma z dymieniem niż termostat no ale sprawdzimy
-
A4 B7 2.0 tdi 170km kopcenie
- A4 B7 2.0 tdi 170km kopcenie
u mnie to dosyć przykapca ale olej jest ok uszczelka ponoć też- A4 B7 2.0 tdi 170km kopcenie
termostat ? a jakto możliwe ?- A4 B7 2.0 tdi 170km kopcenie
stara przepuszczala i teraz z 800 km zanim to co tam sie zebralo sie wypali pokrywa nowa- A4 B7 2.0 tdi 170km kopcenie
Witam wszystkich mam dosyć uporczywy problem z moją b7 mianowicie , na zimnym silniku (do ok 90C) kopci na biało po rozgrzaniu dymienie ustaje choć wydaje mi się że ten smród dymu pozostaje, Wymienione wtryski bo już lały , dpf out, no i problem nie zniknął po czasie dałem mechanikowi się wykazać no i stwierdził że to pokrywa zaworów przepuszcza olej i kopcenie jest przez olej który się spala , pokrywa wymieniona ale kopci dalej stwierdził ze trzeba zrobić ok 1000 km żeby to wszytko się wypaliło i było ok , ale coś mi nie gra bo 200km zrobione i 0 efektu ma ktoś pomysł czy db diagnoza czy to tylko nieogarnięty mechanik bo już mnie zaczyna ta sytuacja wkurzać coś ktoś?- Kopcenie na zimnym
Czyli egr padl ? Zanim wtryski byly do roboty i pompa nie kopcil tak i wraz by padl egr ?- Kopcenie na zimnym
Dołu czyli co dokladniej , jaki to taki cię koszt wyszedł- Kopcenie na zimnym
Tam jest wszystko ale na ciepłym a ja mam 80 stopni i auto chodzi jak marzenie a na zimnym kopci po 2 km 0 kopcenia i małego falowania wtryski nowe i turbo git- Kopcenie na zimnym
Witam , pacjent a4 b7 2.0 170 km brd Po wycięciu dpf , nowe wtryski , regeneracja pompy oleju , na zimnym kopci na biało dojdzie do ok 80C i problem znika co to może być 20190802_154957.mp4- Kopci na biało
Myślisz ze to to? Mechanik powiedział ze to może być od starych pompek ze lekko glowicę wytarły ale to by musiało byc ciągle nie tylko na zimnym wystarczy przejechać 3 km i problem znika ale na zimnym kopci dosyc mocno- Kopci na biało
Witam , pacjent Audi a4 b7 170 km 2.0 tdi BRD Auto kopci na biało i lekko faluje na zimnym silniku , gdy podejdzie pod 90 C problem znika . Auto po wymianie wtryskiwaczy, regeneracji pompy oleju i wywaleniu dpf . Ktoś ma jakieś pomysły ? - A4 B7 2.0 tdi 170km kopcenie