Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil6636

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam ostatnio wykonałem hamowanie swojej A4. Okazało się że posiada niższa troszkę moc niż powinna . Silnik to 2.0 TDI brd 170km quattro. Z samochodem zero problemów, zero jakich kolwiek błędów a mimo to móc inną niż powinna być. Czy to jest normalne ?
  2. Jak to mówią, jak się dba tak się ma oby równie dobrze się spisywała
  3. Podrzucam fotki wnętrza, nalatane ma 229tys i wciąż rośnie ?
  4. kamil6636 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  5. Witam chciałbym zaprezentować swoją sztukę w ciekawej wersji Jest to A4-ka Avant z 2007 roku, napędzana jednostką 2.0 TDI o mocy 170 km BRD z niezawodnym napędem Quattro i manualem 6 biegów Oczywiście w pełnym oryginalnym pakiecie S-line. Pakiet zewnętrzny zderzaki progi, listwy i wewnętrzny ciemniejsza podsufitka, 3 ramienna wielofunkcyjna kierownica, srebrne aluminiowe dekory. fotele w pół-skórze S-line Samochód wyposażony w reflektory bi-xenon z światłami DRL- LED nawigację kolorową RNS-E i kolorowy komputer pokładowy, pełny pakiet oświetlenia a poza tym cała reszta bajerów tj. domykanie szyb z pilota, podgrzewane fotele, el.szyby, klimatyzacja, otwieranie bagażnika z pilota itd. Egzemplarz znakomicie zachowany, silnik ekonomiczny i za razem dynamiczny
  6. A no to gitara to temat zamknięty dzięki za rozjaśnienie
  7. aha rozumie a do montażu tego żarnika D1S wymagany jest taki pierścień ? https://allegro.pl/oferta/pierscien-mocujacy-zarowke-xenon-d1s-d3s-7337414289
  8. Witam wszystkich jako że borykam się z problemem ze słabym oświetleniem bixenonu to chciałbym wymienić kompletne soczewki na b8. Tematy już na forum poruszane były dość solidnie lecz w żadnym nie znalazłem odpowiedzi na nutrujące mnie pytanie. W oryginalnych soczewkach b7 są montowane żarniki D1S takowe posiadam a w b8 są D3S, także czy można zamontować żarnik D1S do soczewki D3S ? Jeśli tak to jakie modyfikacje trzeba wykonać czy się w coś zaopatrzyć dodatkowego ? Pozdrawiam
  9. Witam wszystkich forumowiczów mam na imię Kamil pochodzę z Podkarpacia okolice Radymna jeżdżę A4 B7 2.0 TDI Q BRD Liczę na owocną współpracę i pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.