-
B6 [BDV] Cabrio - otwieranie dachu z zamka kierowcy
Potwierdzam - działa! Dzięki wielkie @kkam za bezcenną radę - działa i dach z zamka drzwi kierowcy i same szyby z pilota W temacie automatu do dachu napisałem prv
-
B6 [BDV] Cabrio - otwieranie dachu z zamka kierowcy
Dzięki wielkie! Jutro podpinam i koduje, mam nadzieję że będę też mógł potwierdzić że działa Co do otwierania z pilota, to samym kodowaniem sie nic nie ugra, ale myślę nad modułem. Gotowe chodzą po około 300 zł, ale można to podobno też samemu polutować Pzdr!
-
B6 [BDV] Cabrio - otwieranie dachu z zamka kierowcy
Siema wszystkim! Zakupiłem sobie kabel ODB i zacząłem przygodę z VCDS'em. Poza diagnozą, chciałem aktywować otwieranie szyb z pilota, bardzo często używałem tego w B5 w gorące dni, żeby przewietrzyć szybko samochód. I zadanie zrealizowałem w 100%. Problem w tym, że wyłączyła mi się opcja otwierania dachu przez dwukrotne przekręcenie kluczyka w drzwiach kierowcy. I tu moja prośba do Was - może ktoś z Was wie, jak to przywrócić? Najprościej byłoby porównać jaki oryginalny coding w module komfortu powinien być aby ta opcja działała. A może ktoś z Was wie gdzie to dopisać w kodzie? Obecnie mam ustawione "06720" w module komfortu i "15" w bloku 62 - działają szyby z pilota i kluczyka. Chętnie wrócę do oryginalnego setupu, gdzie szyb nie da się otwierać z kluczyka, ale da się otworzyć dach z zamka kierowcy Z góry dzięki za pomoc! Pzdr, Maciek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema wszystkim! Jestem Maciek, mieszkam w Warszawie a pochodzę z Lublina (częsty scenariusz). W zeszłym roku zamieniłem motocykl na A4 B6 Cabrio z silnikiem BDV. Był to dla mnie jedyny słuszny wybór, gdyż parę lat jeździłem B5 z silnikiem AGA i uważam go za idealny do Audi. Na forum będę szukał głównie pomocy, bo moim hobby jest grzebanie w samochodach zamiast oddawania tej frajdy mechanikom. Z góry dzięki za każdą udzieloną odpowiedź, bym może też będę mógł się jakoś przysłużyć społeczności forum :) Pzdr, Maciek
Macioos88lbn
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta