Jump to content

KrzyniuNO

Pasjonat
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0

About KrzyniuNO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. KrzyniuNO

  Audi A4 b6 3.0

  Witam serdecznie. Zastanawiam się nad kupnem auta z linku. Jak tam te motory 3.0 wypadają z automatem i napędem Quatro? Ktoś może zna auto bądź może oglądał już je? Czy może choć ze zdjęć czegoś się dopatrzył? https://m.olx.pl/oferta/audi-a4-b6-3-0-lpg-220-km-xenon-navi-skory-quattro-bardzo-ladna-CID5-IDyz1Uz.html#position=12&page=4 (Szczerze powiedziawszy troszkę wypadłem z obiegowa miałem długą przerwę z tą marką.)
 2. Zobacz ofertę Audi A4 b6 3.0 + LPG Witam serdecznie. Zastanawiam się nad kupnem auta z linku. Jak tam te motory 3.0 wypadają z automatem i napędem Quatro? Ktoś może zna auto bądź może oglądał już je? Czy może choć ze zdjęć czegoś się dopatrzył? https://m.olx.pl/oferta/audi-a4-b6-3-0-lpg-220-km-xenon-navi-skory-quattro-bardzo-ladna-CID5-IDyz1Uz.html#position=12&page=4 (Szczerze powiedziawszy troszkę wypadłem z obiegowa miałem długą przerwę z tą marką.) Dodający KrzyniuNO Wysłano 11.02.2019 Kategoria Kupię
 3. Witam serdecznie. Zastanawiam się nad kupnem auta z linku. Jak tam te motory 3.0 wypadają z automatem i napędem Quatro? Ktoś może zna auto bądź może oglądał już je? Czy może choć ze zdjęć czegoś się dopatrzył? https://m.olx.pl/oferta/audi-a4-b6-3-0-lpg-220-km-xenon-navi-skory-quattro-bardzo-ladna-CID5-IDyz1Uz.html#position=12&page=4 (Szczerze powiedziawszy troszkę wypadłem z obiegowa miałem długą przerwę z tą marką.)
 4. Witam Serdecznie władców pierścieni. Wpadłem na forum ponieważ potrzebny fachowiec. Mianowicie A4 chcę kupić. Jeszcze nie byłem w posiadaniu na własność ale jeździłem, miałem inne modele. Dlaczego chęć kupna właśnie w tym momencie? W skrócie potrzebne jest większe auto. Jeśli któryś z użytkowników z chęcią rozmawia o Audi zapraszam na priv. Z chęcią zamienie parę slow, bo mam coś na oku. Pozdrawiam. Z chęcią bym wrócił do grona choć ostatnia dosłownie się obraziła. Jeszcze raz Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...