Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gethrin

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Swiezy temat bo aku zakupiony dzis, a nie mam prostownika pod aku z agm wystarczy moze z 1h jazdy zeby alternator go naladowal dobrze?
  2. A jak ci pokazuje na mmi? Bo ja mam wrazenie ze sterownik nie widzi nowego akimulatora po wlozeniu noweto pokazywalo 100% na mmi a po patu h nagle zrobilo sie 30% miernik pokazuje 12.4 ?‍♂️?‍♂️
  3. Te kodowanie jest konieczne skoro parametry te same? Nigdzie nie idzie zbalesc kodu do tego aku...
  4. Jak byl wlozony od razu do samochodu pokazywalo 100% a dwa nie mam na nowym aku naklejki Bem z numerami do zakodowania ?
  5. Witam, wlasnie wymienilem akumulator na nowy. wczesniel byla Varta 105 ah 950 A AGM NOWY fiamm VR950 105 ah 950 agm takie same parametry wiec kodowac nei trzeba, po wsadzeniu nowego pokazywalo 100% naladowania samochod odstal 2h poziom spadl do 30%, na mierniku pokazuje 12,4 na wylaczonym samochodzie czy nowy aku moze byc wadliwy? Obecnie mam zakodowane takie cos
  6. gethrin opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam zmotoryzowanych, pisze tutaj z nadzieja ze moze tez ktos mial podobny problem. Otoz zapalil sie komunikat [start/stop system fault, Function unsavable] Bylem juz u 7 mechanikow, prywatnie u serwisanta z aso, zaden ale to zaden komputer nie pokazuje bledu.. ja poprostu zglupialem a mechanicy rozkladaja rece
  7. gethrin odpowiedział(a) na gethrin temat w 2.0TDI
    To w ktory lepiej "wlac ten preparat" to oznaczone, czy to o ktorym mowisz co ma grubszy przewod
  8. gethrin opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, nie wiem czy to dobry dzial, jezeli nie prosze o przeniesienie. Czy to zaznaczone na zdjeciu to sonda lambda? Chodzi o to, ze chce wpuscic tedy srodek K2 dpf cleaner, ale nie mam pewnosci na 100% czy to wlasnie ta sonda A4 B8 2.0 TDI caha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.