Treść opublikowana przez gethrin
-
Zmiana, ładowanie i kodowanie akumulatora w A4 B8
Swiezy temat bo aku zakupiony dzis, a nie mam prostownika pod aku z agm wystarczy moze z 1h jazdy zeby alternator go naladowal dobrze?
-
Zmiana, ładowanie i kodowanie akumulatora w A4 B8
A jak ci pokazuje na mmi? Bo ja mam wrazenie ze sterownik nie widzi nowego akimulatora po wlozeniu noweto pokazywalo 100% na mmi a po patu h nagle zrobilo sie 30% miernik pokazuje 12.4 ?♂️?♂️
-
Zmiana, ładowanie i kodowanie akumulatora w A4 B8
Te kodowanie jest konieczne skoro parametry te same? Nigdzie nie idzie zbalesc kodu do tego aku...
-
Zmiana, ładowanie i kodowanie akumulatora w A4 B8
Jak byl wlozony od razu do samochodu pokazywalo 100% a dwa nie mam na nowym aku naklejki Bem z numerami do zakodowania ?
-
Zmiana, ładowanie i kodowanie akumulatora w A4 B8
Witam, wlasnie wymienilem akumulator na nowy. wczesniel byla Varta 105 ah 950 A AGM NOWY fiamm VR950 105 ah 950 agm takie same parametry wiec kodowac nei trzeba, po wsadzeniu nowego pokazywalo 100% naladowania samochod odstal 2h poziom spadl do 30%, na mierniku pokazuje 12,4 na wylaczonym samochodzie czy nowy aku moze byc wadliwy? Obecnie mam zakodowane takie cos
-
POMOC START/STOP
Witam zmotoryzowanych, pisze tutaj z nadzieja ze moze tez ktos mial podobny problem. Otoz zapalil sie komunikat [start/stop system fault, Function unsavable] Bylem juz u 7 mechanikow, prywatnie u serwisanta z aso, zaden ale to zaden komputer nie pokazuje bledu.. ja poprostu zglupialem a mechanicy rozkladaja rece
-
Czy to sonda lambda?
To w ktory lepiej "wlac ten preparat" to oznaczone, czy to o ktorym mowisz co ma grubszy przewod
-
Czy to sonda lambda?
Witam, nie wiem czy to dobry dzial, jezeli nie prosze o przeniesienie. Czy to zaznaczone na zdjeciu to sonda lambda? Chodzi o to, ze chce wpuscic tedy srodek K2 dpf cleaner, ale nie mam pewnosci na 100% czy to wlasnie ta sonda A4 B8 2.0 TDI caha