Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

enek500

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. enek500 odpowiedział(a) na enek500 temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki za poradę;) W takim razie kompletuję resztę;)Pozdrawiam:)
  2. enek500 odpowiedział(a) na enek500 temat w Audi A4 B6/B7
    Kupiłem Kayaby KYB 341845.........no i według nr OEM ma symbol 8EO 413 031 BE.Jesli dasz radę to daj mi znać czy te się nadają bo jak nie to je oddam w poniedziałek i gościu dostanie zjebkę:)
  3. enek500 odpowiedział(a) na enek500 temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki.......przynajmniej wiem czego szukać:)Luknę po producentach;)
  4. enek500 obserwuje zawartość Amory
  5. enek500 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam .......Może mi ktoś podpowiedzieć jakich amortyzatorów i sprężyn mam szukać konkretnie do A4 B7 Avant S-line rocznik 2007,oznaczenie mam na wklejce 1BE.
  6. Gdyby to było blisko to nie ma problemu ale silnik przekladali w Strzelinie za Wrockiem a ja jestem z Poznania......
  7. aaaaa......i na fakturze napisane,że cytuje:warsztat nie ponosi odpowiedzialności za silnik.........Oni to tylko przekladali.
  8. Warsztat teraz ma to w d*pie bo gwarancje mam na silnik tylko a osprzęt pozostal moj i teraz twierdza,że to wina osprzętu.Najpierw na jednej jezdzie probnej przytarli turbine bo nie bylo cisnienia oleju a w nastepnym dniu urwalo wirnik w Turbinie i wstawili cos uzywanego.Przy powrocie z Wroclawia do Poznania 5 razy mi odcinało moc i zapalala sie kontrolka od świec chyba taka ta spiralka.musialem stawać i gasić silnik i potem znowu to samo.......
  9. No bylem wczoraj w warsztacie i facet podpial laptopa i to wyświetlilo........ten drugi to jest coś z czujnikiem doladowania czy coś takiego ,kolega mi podeslal link do takiej strony i byl taki opis,ze coś z czujnkiem doladowania....
  10. Po diagnostyce komputerowej caly czas mam te 2 błędy i nie wiem co dalej robić......P1645 i P0238.Podpowie ktos cos ??????dziękuje z gory.
  11. Auto odcina moc jak sie rozgrzeje i tak jakos dziwnie budą telepie..........ze starym silnikiem tak nie bylo .......jakies duze wibracje sa i po tym jak opuszczali zawieszenie z przodu żeby odkręcic miske olejowa zauwazylem ,ze auto jedzie prosto a kierownica jest przekrzywiona w prawa stronę..........Co to moze byc????????
  12. Witam wszystkich......jestem starszym posiadaczem b7 ,kilka dni temu wymienilem silnik ,auto kiepsko jeżdzi nadal ........podpowiedzcie mi co to takiego te logi i gdzie to ewentualnie powinno sie zrobic i kto to ma odczytac i zdiagnozowac co jest teraz w tym silniku po wymianie.........
  13. Witam forumowiczów może ktoś się spotkał z takim błędem po wymianie silnika BPW na inny?????Kod błędu to P1654.........diagnosta nie wie nawet co to jest ........Podpowiedzcie cos......dzięki.Aaaaaaaa i jeszcze jeden wyskakuje P 0238 może ktoś wie co to jest za cholera?????
  14. enek500 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam ......Czy ktoś może mi podpowiedzieć jakie sa objawy wyrobionych gniazd zaworowych??????? Co się dzieje jeżeli sa wyrobione?Prosze o podpowiedzi,dzieki i pozdrawiam.Co trzeba zrobić żeby pozbyć się takowej usterki???????
  15. enek500 odpowiedział(a) na enek500 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    No jak mam to zrobić? Przecież tu jest moje auto,to myślałem , że tu nikomu nie przeszkadzam......?☝
  16. enek500 odpowiedział(a) na enek500 temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Mała rzecz a jaka frajda?????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.