Hej mam problem z moją audi jest to benzyna z gazem a mianowicie falowanie obrotów na benzynie na gazie bardziej odczuwalne zaczyna falować i gaśnie czasami podczas jazdy dojeżdżając do skrzyżowania redukując z trójki na dwójkę gaśnie po zgaszeniu auta chwilowym postoju jak się odpali i to tak jakby nie chodziła na siebie wszystkich cylindrach świece cewka silniczek wymienione może ktoś miał coś podobnego jakieś podpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam