Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kowynia

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kowynia

  1. Kowynia odpowiedział(a) na Kowynia temat w 2.0T
    Chodzi ci o wlew oleju? korek leży swobodnie jak i teraz jak i u mechanika
  2. Kowynia odpowiedział(a) na Kowynia temat w 2.0T
    Okej , jakiś domowy sposób by sprawdzić nieszczelność na parkingu ?
  3. Kowynia odpowiedział(a) na Kowynia temat w 2.0T
    Czyli wina może być i sonda jak i dziura w dolocie ?
  4. Kowynia odpowiedział(a) na Kowynia temat w 2.0T
    Auto dałem do mechanika i mówi ze nic nie znalazł , mówił coś o sondzie ze może w kulki grać , pewny jesteś ze wina jest dziura w dolocie ? Wszystkie 3 błędy ? poprawiłem ,dzięki nie zauważyłem
  5. Kowynia opublikował(a) temat w 2.0T
    Witam , po zalaniu 100 oktanów i jazdy ok 150km wyskoczyły trzy błędy p2187 p2279 p0299 czy ktoś wie co jest ich powodem?
  6. Siemka , mamy tu kogoś kto by dołożył u mnie czujnik zmierzchu i deszczu ?
  7. W środę montaż także podzielę się co i jak
  8. Kowynia odpowiedział(a) na Kowynia temat w 2.0T
    Tak czytałem , pomogła wymiana sprzęgła
  9. W rok się zwróci , tylko jak z silnikami z lpg ? Sprawuje się to? I ile pała gazu czy wg warto
  10. Kowynia odpowiedział(a) na Kowynia temat w 2.0T
    Jedynie co znalazłem to małą nieszczelność między Dp a turbo
  11. Drugie auto to tylko drugi wydatek oc + utrzymanie naprawy takze wolałbym włożyć gaz no dość sporo wcześniej było 8-10 wiec już dość duzo odczułem teraz starałem się nigdzie nie jeździć bez potrzebne do 5.5k da się zejść ale No spalanie wciąż , dezycję podjąłem ze lepiej włożyć gaz niż utrzymywać dwa auta
  12. Kowynia opublikował(a) temat w 2.0T
    Witam , mam problem od momentu gdy przyszły mrozy , na zimnym silniku przy ok.2tys obrotów silnik faluje lekko tym zimniej tym bardziej faluje gdy dodaje gazu przestaje , 1800-2100 obrotów tylko u pojawia się falowanie , gdy silnik rozgrzany falowania brak , ktoś coś na ten temat jest w stanie się wypowiedzieć ? Wiem ze duzo ludzi tak ma ale nigdzie rozwiązania nie jestem w stanie znaleść dodam 2.0T bgb tiptronik Q 345koni
  13. Witam , zastanawiam się nad montażem lpg do mojej b7 mam 345koni i spalanie trochę boli miesięcznie robię 7 tys km , czy instalacja mi się opłaci i jak z spalaniem? Ktoś posiada instalacje i może się wypowiedzieć ? jaka firma instalacji spalanie koszt gdzie było montowane ?
  14. Jak dobrze zrozumiałem to licznik najlepiej dobrać po Vin. Mogłby mi ktoś pomoc z doborem chce zmienić na kolor a mam red WAUZZZ8E46A042527

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.