Treść opublikowana przez Kowynia
-
błąd p2187 p2279 p0299
Chodzi ci o wlew oleju? korek leży swobodnie jak i teraz jak i u mechanika
-
błąd p2187 p2279 p0299
Okej , jakiś domowy sposób by sprawdzić nieszczelność na parkingu ?
-
błąd p2187 p2279 p0299
Czyli wina może być i sonda jak i dziura w dolocie ?
-
błąd p2187 p2279 p0299
Auto dałem do mechanika i mówi ze nic nie znalazł , mówił coś o sondzie ze może w kulki grać , pewny jesteś ze wina jest dziura w dolocie ? Wszystkie 3 błędy ? poprawiłem ,dzięki nie zauważyłem
-
błąd p2187 p2279 p0299
Witam , po zalaniu 100 oktanów i jazdy ok 150km wyskoczyły trzy błędy p2187 p2279 p0299 czy ktoś wie co jest ich powodem?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Siemka , mamy tu kogoś kto by dołożył u mnie czujnik zmierzchu i deszczu ?
-
Lpg 2.0 T
W środę montaż także podzielę się co i jak
-
Falowanie obrotów
Tak czytałem , pomogła wymiana sprzęgła
-
Lpg 2.0 T
W rok się zwróci , tylko jak z silnikami z lpg ? Sprawuje się to? I ile pała gazu czy wg warto
-
Falowanie obrotów
Jedynie co znalazłem to małą nieszczelność między Dp a turbo
-
Lpg 2.0 T
Drugie auto to tylko drugi wydatek oc + utrzymanie naprawy takze wolałbym włożyć gaz no dość sporo wcześniej było 8-10 wiec już dość duzo odczułem teraz starałem się nigdzie nie jeździć bez potrzebne do 5.5k da się zejść ale No spalanie wciąż , dezycję podjąłem ze lepiej włożyć gaz niż utrzymywać dwa auta
-
Falowanie obrotów
Witam , mam problem od momentu gdy przyszły mrozy , na zimnym silniku przy ok.2tys obrotów silnik faluje lekko tym zimniej tym bardziej faluje gdy dodaje gazu przestaje , 1800-2100 obrotów tylko u pojawia się falowanie , gdy silnik rozgrzany falowania brak , ktoś coś na ten temat jest w stanie się wypowiedzieć ? Wiem ze duzo ludzi tak ma ale nigdzie rozwiązania nie jestem w stanie znaleść dodam 2.0T bgb tiptronik Q 345koni
-
Lpg 2.0 T
Witam , zastanawiam się nad montażem lpg do mojej b7 mam 345koni i spalanie trochę boli miesięcznie robię 7 tys km , czy instalacja mi się opłaci i jak z spalaniem? Ktoś posiada instalacje i może się wypowiedzieć ? jaka firma instalacji spalanie koszt gdzie było montowane ?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Jak dobrze zrozumiałem to licznik najlepiej dobrać po Vin. Mogłby mi ktoś pomoc z doborem chce zmienić na kolor a mam red WAUZZZ8E46A042527