Treść opublikowana przez kolo2
-
Jaki komplet sprzęgła do A4 B5 AJM 115km
Witam szanowne grono jaki komplet sprzęgła z dwumas polecacie do AJM.? Może ktoś handluje? I da znizke bo ceny ho ho?
-
Specol Spec Premium C3 5W40 505.01
Witajcie pytanie do posiadaczy Audi na pompowtryskiwaczach jeździ ktoś z was na oleju Specol SPEC PREMIUM C3 5w40 z normą 505.01 Niedawno go odkryłem Cena zachęca obecnie jeżdżę na PMO Professional C3
-
Założenie nowej linki hamulca ręcznego
Witam was chce spytać o wymianę linki ręcznego w po lifcie czy trzeba ściągać osłonę dźwigni? Bo mam ją sklejona ta krótka rękojeści do tej większej. Czy może gdzieś od spodu? Jak to jest? A może tylko trzeba będzie się dostać do regulacji
-
Ajm z 2000 r Klocki przod z czujnikiem?
Witajcie czy moje Audi ma klocki przednie z czujnikiem zuzycia?
-
Materiały pomocnicze do wymiany rozrządu w A4 B6 1.9TDI
Witam podlacze sie do tematu o rozrzadzie moja Audi A4 B5 2000r pd silnik Ajm ma na rozrzadzie 60 000km iw tym roku mija 5 lat .Rozrzad byl zmieniany w 2016r w Niemczech przez poprzedniego wlasciciela Serwisowka podaje w tym.modelu 60 000 na rozrzadzie ale czytam ze chlopaki jezdza nawet po 90 000 .Ja malo jezdze i chcialbym na tym rozrzadzie jeszcze rok.pojezdzic zrobic te 10 lub 15 tys co wy na to?
-
Brak podswietlenia jednego przycisku podnoszenia opuszczania szyb
Jednak byl taki temat najprosciej kupic uzywany przycisk tak tez zrobie
-
Brak podswietlenia jednego przycisku podnoszenia opuszczania szyb
Witajcie szyby dzialaja tylko nie swieci jeden przycisk czy w nim jest jakas zaroweczka dioda ktora mozna wymienic?
-
Zacinajace sie przyciski w panelu klimatyzacji
Czy ktos wie czy nie zakoduje mi sie radio po odlaczeniu ? Audi symphony 2 din to co na zdjeciu wyzej
-
Zacinajace sie przyciski w panelu klimatyzacji
Zeby wyjac panel klimatronic musze wyciagnac radio moge je odlaczyc? Nie zakoduje sie?
-
Zacinajace sie przyciski w panelu klimatyzacji
Witajcie mam zamrozone przyciski te skrajne po prawej i lewej stronie panelu dziala z nich tylko econ czytalem ze to kwestia zbierajacego sie kurzu itp czy probowac to czyscic czy wymienic i czy do Ajm podejdzie kazdy panel od polifta? Obojetnie jaki motor ?
-
Filtr paliwa odwodnic czy wymieniac? Gdzie jest?
Witam dzis chcialem odwodnic filtr paliwa w moim AJM wprawdzie nie zdjalem pokrywy silnika bo myslalem ze jest po prawej stronie jak stoje przodem do auta ale go tam nie ma napiszcie mi gdzie on jest i czy warto upuscic mu brudu itp bo chyba na dole mozna go odkrecic czy wymieniac a jesli tak to trzyma go jakas sruba imbusowa? Czy jest wykrecany itp Bede wdzieczny za info pozdrawiam
-
Pol baku paliwa a komputer pokazuje 320 km
Witajcie mam.pol baku rowniutko paliwa to niby 30 litrow a komputer pokazuje tylko 320km do przejechania? Jak to u was jest?
-
Kontrolka poziomu oleju silnik AJM
Na Alledrogo widze taki czujnik Hella czy on bedzie wskazywal tez temperature?
-
Kontrolka poziomu oleju silnik AJM
Czujnik chyba jest na miejscu podlaczony bo na liczniku dziala mi wskaznik temp oleju
-
Kontrolka poziomu oleju silnik AJM
Witajcie mam takie pytanie juz dwa razy w Audi ubylo.mi.oleju ze bagnet tylko tylko siegal poziomu a nic nie sygnalizowalo mi takiego stanu czy powinna sie zapalic jakas kontrolka? Silnik AJM
-
Ajm czy trzeba podlaczyc pod Vag przy wymianie rozrzadu ?
Ten kat synchronizacji juz mozna poznij na kompie ustawic bez ingerencji w rozrzad?
-
Ajm czy trzeba podlaczyc pod Vag przy wymianie rozrzadu ?
Witajcie w mojej Audi zbliza siie wymiana rozrzadu i mam pytanie czy trzeba cos ustawiac sprawdzac na Vag czy bez kompa ?
-
Audi A4 1.9 TDI Ajm nie chce odpalic rozrusznik kreci
Bylem u elektryka byla luzna klema ,wykasowal bledy i na razie jest ok
-
Audi A4 1.9 TDI Ajm nie chce odpalic rozrusznik kreci
Witajcie mam problem z moim autkiem. Jest problem z odpaleniem autka. po Po przekreceniu zaplonu wskazniki nie dzialaja ,rozrusznik chodzi, po odpaleniu silnik obroci ze dwa razy i gasnie .Po odlaczeniu klem z akumulatora na chwile( jakies 15 minut) wskazniki juz dzialaja autko zapali ale po jakichs 10 sek znika wszystko z deski wszystkie wskazniki itp ale autko chodzi dalej , moge jechac swiatla, kierunkowskazy sa Sprawdzilismy ladowanie -jest Zmienilismy akumulator i nadal jest problem Prosze o pomoc gdzie szukac przyczyny
-
Klimatronik A4 lift 2000r nawiew na szybe strzalka gorna przycisk prawy gorny
Powiedzcie mi czy lewy gorny przycisk na zdjeciu to jest odszranianie szyb bo on mi nie dziala jest jakby zaciety https://tufotki.pl/nqzs8
-
Klimatronik A4 lift 2000r nawiew na szybe strzalka gorna przycisk prawy gorny
Witam to moje drugie auto z klimatronikiem ,wczesniej golf 4 . Bawilem sie dzis troche klima i nie wiem czy dziala prawidlowo Dzis bylo 6,5 stopni czy po wcisnieciu nadmuchu na szybe - pierwszy gorny przycisk po prawej powinna mi sie zalaczyc klima -auto i nadmuch przyspieszyc sam ? U mnie nic sie nie dzieje no tylko otwiera nadmuch na szybe .W Golfie wlaczala sie klima i mocno wialo. Druga sprawa to przycisk pierwszy gorny z lewej strony -podgrzewanie przedniej szyby? on nie dziala wogole ? tez tak macie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witajcie od kilku dni jestem posiadaczem Audi A4 b5 1.9 tdi AJM 2000r