Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Don Andre

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Don Andre

  1. Don Andre odpowiedział(a) na Don Andre temat w 1.9TDI
    Zakończe temat opisem awarii,diagnostyki i naprawy. Ostatnie tchnienie andzia wydała we wtorek.zaświeciło wszystko,gar wyłączył się,koniec jazdy. Macher,komp...diagnoza: zawór wtryskiwacza,uszkodzenie mechaniczne,stałe. Przypuszczalnie umarł wtrysk,bardziej realne-kostka elektryczna na listwie.No ale ten macher bał się podjąć naprawy. A bo to trzeba silnik w dół bo listwa nie wyjdzie,bo to dużo roboty...laweta i myk do powiatowego speca od VAG. Naprawa-na szczescie elektryka,bez wyciągania listwy,wszystkie cztery gary zajęła 4 godz i kosztowała 200zł. Auto hula jak wsciekłe.
  2. Don Andre odpowiedział(a) na Don Andre temat w 1.9TDI
    Lu-Gi tak zrobię. Dzięki
  3. Don Andre odpowiedział(a) na Don Andre temat w 1.9TDI
    Znaczy się,trzeba szykować grubą kasę na remont wtrysków...dobrze rozumię? Całkiem zielony z mechaniki nie jestem ale jednak logi i te inne rzeczy to dla mnie totalna abstrakcja...
  4. Don Andre odpowiedział(a) na Don Andre temat w 1.9TDI
    Komputer nic nie pokazuje. Do koncertu dołączył asr. Zaświeca kontrolka i wtedy połowa "garów" robi sobie wolne. Wyłączam i odpalam silnik i jest ok.
  5. Don Andre opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Mam problem z a4b6 1.9tdi. Wygląda to tak: po przejechaniu 10-15km zaczyna szarpać silnikiem. Wygląda to tak,jakby w benzyniaku odpinać i zapinać zasilanie cewki zapłonowej z różną częstotliwością. Raz jest to dwa-trzy szarpnięcia a innym razem kilkanaście. Objaw ustępuje po wysprzęgleniu,silnik nie gaśnie,nie przerywa. Po takiej akcji można jeździć do woli bez szarpnięć. Czasem jest to delikatne szarpnięcie innym razem seria mocnych szarpnięć. Auto pali bez problemów na zimnym i na ciepłym,nie kopci,zużycie paliwa w normie,temperatura silnika w normie. Ktoś miał takie akcje? Co powoduje te szarpnięcia? Teleporady u kilku znajomych mechaników kończyły się stwierdzeniem-to może być 1500 powodów,jak się urwie to dowiemy się...
  6. Nie pamiętam ale tani nie był. Teraz nawet nie mam jak sprawdzić. Jestem w delegacji.
  7. Niestety zamiennik.
  8. Tak,zmieniłem ten pod lampą,niestety nie pamiętam wartości ciśnienia,jedno co mi utkwiło,to,że wartość czujnika to było 19% a powinno być 70 co najmniej(tak powiedział gość,co nabijał klime i podłączał kompa.nie był był to serwis klimy,tylko po koleżeńsku miałem dostęp do maszyny i kompa). Nie załącza wentylatorów.
  9. Witam. Pacjent to a4b6 1.9tdi s-line z 2004 roku. Klima nabita,komputer pokazał problem z czujnikiem ciśnienia-został wymieniony,ten sam komp twierdzi,że kompresor robi ciśnienie w układzie,nie pamietam wartości,wszystkie klapy i silniczki-ok a ta cholera dalej nie działa...ktoś coś zasugeruje? Wiem,podobne objawy były już opisywane ale z tego,co wyczytałem,ładne parę lat temu. Dlatego proszę o nie banowanie i jakieś sugestie co dalej. Szczęśliwym posiadaczem tegoż autka jestem od 3 tygodni i dopiero się go uczę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.