Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ziki2000

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Nie wiem czy ten dzieł,jak nie to prosze przenieśc temat Chodzi o to ze zapaliła mi sie lampka check engine pomaranczowa -audi a4 b8 2014r USA-silnik 2.0 tfsi- pojechałem do mechanika i wyszlo to co w tytule, blad skasowany, minał tydzien i znowu to samo...pojezdzilem po 3 mechanikach kazdy mowi ze to pomiar tylko w autach w usa ze wzgledu na ochrone środowiska, ze w erupejczykach tego nie ma i nie ma sie tutaj zupełnie czym martwic i albo tak jezdzic albo zminic chip/soft za 300zl i po problemie z wyswietlaniem tego na stałe...a co Wy o tym uważacie ?? :>
  2. ziki2000 odpowiedział(a) na ziki2000 temat w Audi A4 B8
    Ok poszlo pw
  3. ziki2000 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam Interesuje mnie jaki jest koszt wymiany akumulatora w audi B8 tfsi 2.0 (2014r) w ASO ? i jakiej marki montuja akumulator bo ost. w innym aucie wstawialem boscha i bylem srednio zadowolony a wiec moze warto postawic na wymiane w aso audi ?
  4. ziki2000 odpowiedział(a) na ziki2000 temat w 2.0TFSI
    To juz troche wiecej wiem " Silnik bez wsparcia dla multifuel (E85), więc zapewnie CAED z plastikowym kolektorem " można cos więcej o tym co napisałeś tzn bez wsparcia dla....to coś złego czy dobrego ? Oraz silnik CAED z plastikowym....czegos mam sie obawiać ?
  5. ziki2000 odpowiedział(a) na ziki2000 temat w 2.0TFSI
    Dolaczam vin
  6. ziki2000 odpowiedział(a) na ziki2000 temat w 2.0TFSI
    Mam A4 B8 chinczyka bo koni ma 211 silnik 2.0 tfsi ale skrzynia multitronic bez quatro , chyba nic nie pomyliłem ? albo mam s-tronic i jestem w błędzie ;/
  7. ziki2000 odpowiedział(a) na ziki2000 temat w 2.0TFSI
    Elektryk mi to samo powiedzial ze takie auta tyle pala ;/ Znajomego siostrzenica ma taki sam model i ten sam silnik, ilosc koni itd i u niej w mieście tak samo dużo pali- mówi ze 15 litrow a wiec możliwe ze z autami nic nie jest wadliwego tylko juz te silniki turbo tak maja ;/
  8. ziki2000 odpowiedział(a) na ziki2000 temat w 2.0TFSI
    Wiecie moze ile to wyniesie w ASO ?? ktos juz to robił ??
  9. ziki2000 odpowiedział(a) na ziki2000 temat w 2.0TFSI
    Czyli pytać w sprawie podłączenia na "pełna diagnostykę" ? chodzi mi żeby wytłumaczyc bo u elektryka mówiłem o co chodzi i podlączyl ale czy to była pełna diagnostyka to nie wiem, przed zakupem tak samo podłączałem u innego elektryka i tak samo nic nie pokazywało ;/
  10. ziki2000 opublikował(a) temat w 2.0TFSI
    Witam Od paru miesięcy stałem sie posiadaczem Audi A4 B8 211 koni, multitronic z roku 2014 Auto zostało sprowadzone z USA, pierwszy uzytkownik w Polsce jezdzil ponad rok Mój problem to spalanie, w mieście na którtkich odcinkach które głównie robie wychodzi ok 18l/100km...na komputerze pokazuje ok 20l/100km Podłączałem u dwóch elektryków ale błędów żadnych nie pokazuje, auto przebieg obecnie z 36tys, żadnych objawów czy stukania ,pukania itd brak Zdarzyło sie z dwa razy ze na trybie D jadąc dałem gaz i nie łapał mocy ale po chwili mineło i było ok Czy ameryka tyle pali czy cos nie tak wersja Audi A4L a wiec 6cm dłuższa i 6cm szersza od zwykłejA4 B8
  11. Witam wszystkich i od razu Wesołego jajka :)))

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.