Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dlugi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dlugi

  1. 4Mb/512kb - 59 pln (umowa na 3 lata) - Netia (kiedyś Lanet, wcześniej Komnet) - osiedlówka we Wrocławiu
  2. Jest kilka drobnych różnic między CS3 a CS4 (aktualnie używam tego drugiego na Macbook'u) i muszę przyznać że moim zdaniem CS4 chodzi conajmniej 2 razy szybciej od CS3.
  3. Mike ma racje, różnica 333Mhz a 400Mhz taktowania pamięci jest znikoma, a różnica 2Gb a 3Gb powinna być już odczuwalna.
  4. dzieki dzieki wlasnie zauwazylem ze mozna klikac raz na dobe
  5. oczywiscie opcja nr.1 reklamowac reklamowac i jeszcze raz reklamowac. Jezeli beda sie stawiali to powinienes zrobic im awanture (w najgorszym wypadku pisemna skarga do organu nadzorujacego). Jezeli po 5 km cos takiego sie stalo to ja bym nie odpuscil
  6. cholera juz ktos zaniza mi pozycje srednia spadla z 7.37 na 7.28
  7. hehe mnie akurat na tym zdjeciu nie ma, ten wysoki po prawej to kolega z pracy
  8. za pierwsze miejsce w calej edycji konkursu do wygrania wieza philipsa z dyskiem 160 gb i karta wifi (wartosc ok. 1800 pln). Fotka juz jest na pierwszym miejscu, moze jeszcze troche uda sie ja podbic
  9. juz 4 pozycja
  10. No no chlopaki juz 8 miejsce, mozecie jakos to rozpromowac po znajomych zeby jeszcze pare glosow zdobyc?
  11. hehe dzieki
  12. Philips ostatnio oglosil konkurs w ktorym wzialem udzial, jezeli znalazlby sie ktos kto chcialby wspomoc kolege z forum wejdzcie na ten link i ocencie fotke dodana przeze mnie na 10 http://dlugoscmaznaczenie.pl/?main_section=pomysly&id_wpisu=515&scroller_place=30&sort=
  13. No chyba ze komus nie chce sie bawic w rezanie schowka (kiedy juz zawias peknie), to mozna jechac do ASO i mili Panowie za 675 PLN brutto wymienia schowek na funkiel nowke nie smigany
  14. Jezeli masz VAG'a i lapka to mozesz sam zrobic logi i wrzucic do odpowiedniego dzialu na forum. Najlepiej przeczytaj FAQ tamtego dzialu zanim wrzucisz swoje logi. Na bank znajdzie sie ktos kto Ci pomoze.
  15. No nic... dzieki chlopaki za wszystkie rady, od dzis zaczynam poszukiwania 1BE, dopiero jak uda mi sie je ustrzelic to zakladam 18" i chyba to beda S4 B6
  16. dlugi odpowiedział(a) na lukas914 temat w 1.9TDI
    Czy moglbys podac jakis namiar na tego kolesia z Allegro? Chociaz nazwe uzytkownika. Mysle ze wielu osoba w tym temacie moze sie to przydac.
  17. To moze lepiej grilla od RS4? :gwizdanie:
  18. 69 pln to troche dziwnie niska cena, w ASO to kosztuje prawie 300 pln... ale generalnie powinna ona spelnic Twoje oczekiwania (jezeli nie jest to jakas chinska podroba i w ogole bedzie dzialac :gwizdanie:)
  19. Pomijajac fakt ze we Wroclawiu jest dziura na dziurze, to jeszcze kwestia zawieszenia, czy oprocz allegro i aso jest opcja zeby gdzies dorwac 1BE (albo inne o podobnych parametrach) w jakiejs lepszej cenie niz 3000 pln? Koval nie odpisales mi co z tym Twoim zawiasem, czy jest 1BE fabrycznie czy montowales dodatkowo.
  20. Koval ty miales zawias fabrycznie 1BE czy sam montowales? Jezeli sam to gdzie i za ile?
  21. Kompelt zawiasu 1BE do A4 B6 w ASO to okolo 3000 pln z montazem
  22. dlugi odpowiedział(a) na lukas914 temat w 1.9TDI
    Dzwonilem wlasnie do Audi Centrum Wroclaw gdyz i mnie czeka niebawem wymiana rozrzadu, a wiec wymieniaja tam caly KOMPLET, czyli wszystkie paski, rolki, pompe wodna itd. Niestety koszt przeraza.... 2600 pln to jednak troche sporo
  23. Matryce nie sa te same, LG produkuje swoje, Samsung swoje, to sa dwie konkurencyjne firmy
  24. dlugi odpowiedział(a) na lukas914 temat w 1.9TDI
    Niedlugo czeka mnie wymiana rozrzadu w moim AVFie zatem odswiezam temat. Pisaliscie ze kupiliscie czesci we wlasnym zakresie i zawiezliscie do wymiany, gdzie kupowaliscie czesci i gdzie robiliscie wymiane? I co dokladnie wymienia mi w ASO w cenie 1500 pln jezeli zdecyduje sie na taka opcje?
  25. O ile pamietam to 1BE to -20 mm, jezeli chcialbym zmienic zawias z ori na 1BE to oprocz sprezyn musze kupic rowniez amorki? Ile moze wynosic koszt takiego zestawu w ASO, i ile montaz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.