Treść opublikowana przez dlugi
-
Ceny za łącze internetowe
4Mb/512kb - 59 pln (umowa na 3 lata) - Netia (kiedyś Lanet, wcześniej Komnet) - osiedlówka we Wrocławiu
-
Którego Photoshopa ?
Jest kilka drobnych różnic między CS3 a CS4 (aktualnie używam tego drugiego na Macbook'u) i muszę przyznać że moim zdaniem CS4 chodzi conajmniej 2 razy szybciej od CS3.
-
Pamięć RAM - pytanie do komputerowców
Mike ma racje, różnica 333Mhz a 400Mhz taktowania pamięci jest znikoma, a różnica 2Gb a 3Gb powinna być już odczuwalna.
-
Konkurs PHILIPS
dzieki dzieki wlasnie zauwazylem ze mozna klikac raz na dobe
-
Spoty wrocławskie
oczywiscie opcja nr.1 reklamowac reklamowac i jeszcze raz reklamowac. Jezeli beda sie stawiali to powinienes zrobic im awanture (w najgorszym wypadku pisemna skarga do organu nadzorujacego). Jezeli po 5 km cos takiego sie stalo to ja bym nie odpuscil
-
Konkurs PHILIPS
cholera juz ktos zaniza mi pozycje srednia spadla z 7.37 na 7.28
-
Konkurs PHILIPS
hehe mnie akurat na tym zdjeciu nie ma, ten wysoki po prawej to kolega z pracy
-
Konkurs PHILIPS
za pierwsze miejsce w calej edycji konkursu do wygrania wieza philipsa z dyskiem 160 gb i karta wifi (wartosc ok. 1800 pln). Fotka juz jest na pierwszym miejscu, moze jeszcze troche uda sie ja podbic
-
Konkurs PHILIPS
juz 4 pozycja
-
Konkurs PHILIPS
No no chlopaki juz 8 miejsce, mozecie jakos to rozpromowac po znajomych zeby jeszcze pare glosow zdobyc?
-
Konkurs PHILIPS
hehe dzieki
-
Konkurs PHILIPS
Philips ostatnio oglosil konkurs w ktorym wzialem udzial, jezeli znalazlby sie ktos kto chcialby wspomoc kolege z forum wejdzcie na ten link i ocencie fotke dodana przeze mnie na 10 http://dlugoscmaznaczenie.pl/?main_section=pomysly&id_wpisu=515&scroller_place=30&sort=
-
[B6 AVF] Problem ze schowkiem
No chyba ze komus nie chce sie bawic w rezanie schowka (kiedy juz zawias peknie), to mozna jechac do ASO i mili Panowie za 675 PLN brutto wymienia schowek na funkiel nowke nie smigany
-
Spoty wrocławskie
Jezeli masz VAG'a i lapka to mozesz sam zrobic logi i wrzucic do odpowiedniego dzialu na forum. Najlepiej przeczytaj FAQ tamtego dzialu zanim wrzucisz swoje logi. Na bank znajdzie sie ktos kto Ci pomoze.
-
[B6 AVF] Felgi 17" czy 18" do jazdy po Wrocławiu
No nic... dzieki chlopaki za wszystkie rady, od dzis zaczynam poszukiwania 1BE, dopiero jak uda mi sie je ustrzelic to zakladam 18" i chyba to beda S4 B6
-
[B6 AVF] Wymiana rozrządu
Czy moglbys podac jakis namiar na tego kolesia z Allegro? Chociaz nazwe uzytkownika. Mysle ze wielu osoba w tym temacie moze sie to przydac.
-
[ALL B7] Rodzaje atrap
To moze lepiej grilla od RS4? :gwizdanie:
-
[ALL B6] Czy ta manetka nada się do obsługi pełnego FIS'a ?
69 pln to troche dziwnie niska cena, w ASO to kosztuje prawie 300 pln... ale generalnie powinna ona spelnic Twoje oczekiwania (jezeli nie jest to jakas chinska podroba i w ogole bedzie dzialac :gwizdanie:)
-
[B6 AVF] Felgi 17" czy 18" do jazdy po Wrocławiu
Pomijajac fakt ze we Wroclawiu jest dziura na dziurze, to jeszcze kwestia zawieszenia, czy oprocz allegro i aso jest opcja zeby gdzies dorwac 1BE (albo inne o podobnych parametrach) w jakiejs lepszej cenie niz 3000 pln? Koval nie odpisales mi co z tym Twoim zawiasem, czy jest 1BE fabrycznie czy montowales dodatkowo.
-
[B6 AVF] Felgi 17" czy 18" do jazdy po Wrocławiu
Koval ty miales zawias fabrycznie 1BE czy sam montowales? Jezeli sam to gdzie i za ile?
-
[B6 AVF] Felgi 17" czy 18" do jazdy po Wrocławiu
Kompelt zawiasu 1BE do A4 B6 w ASO to okolo 3000 pln z montazem
-
[B6 AVF] Wymiana rozrządu
Dzwonilem wlasnie do Audi Centrum Wroclaw gdyz i mnie czeka niebawem wymiana rozrzadu, a wiec wymieniaja tam caly KOMPLET, czyli wszystkie paski, rolki, pompe wodna itd. Niestety koszt przeraza.... 2600 pln to jednak troche sporo
-
TV LG vs. Samsung
Matryce nie sa te same, LG produkuje swoje, Samsung swoje, to sa dwie konkurencyjne firmy
-
[B6 AVF] Wymiana rozrządu
Niedlugo czeka mnie wymiana rozrzadu w moim AVFie zatem odswiezam temat. Pisaliscie ze kupiliscie czesci we wlasnym zakresie i zawiezliscie do wymiany, gdzie kupowaliscie czesci i gdzie robiliscie wymiane? I co dokladnie wymienia mi w ASO w cenie 1500 pln jezeli zdecyduje sie na taka opcje?
-
[B6 AVF] Felgi 17" czy 18" do jazdy po Wrocławiu
O ile pamietam to 1BE to -20 mm, jezeli chcialbym zmienic zawias z ori na 1BE to oprocz sprezyn musze kupic rowniez amorki? Ile moze wynosic koszt takiego zestawu w ASO, i ile montaz?