Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JohnJohnsons

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, sprawa wygląda następująco, po diagnozie w serwisie Bosch, wychodzi na to że połamane są dźwigienki zaworowe, i na pasku rozrządu brakuje kilku ząbków, wszystko ok, z tym że oni drogo się cenią bo za sama wymianę rozrządu wołają 3 tysiące zł (nie licząc wymiany dźwigienek) trochę bogato z tego co się orientuję ludzie za wymianę rozrządu z całą hudrauliką i robocizną płacą około 4 tysięcy,
  2. Pasek się nie zerwał, nie wiem tylko o ile ząbków przeskoczył
  3. JohnJohnsons opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam, w mojej A4 przeskoczył rozrząd, I moje pytanie to jakie skutki to niesie za sobą, jedni mówią że mogło dojść do kolizji tłoka z zaworem inni że dźwigienki zaworowe mogły się połamać, jest może ktoś kto miał podobny przypadek i mógł by mi coś poradzić ? Czy wystarczy tylko wymiana rozrządu i ustawienie kąta wtrysku ?
  4. Wydaje mi się że sitko jest całe zajrze dziś tam jeszcze raz, żeby być pewnym w 100%
  5. Witam ponownie, dopiero dziś miałem czas żeby sprawdzić te sitko w zbiorniczku, sitko rzeczywiście nie było na swoim miejscu, po ułożeniu go na swoim miejscu problem nie znikał, nadal mam gejzer w zbiorniczku, więc nadal jestem w punkcie wyjścia...
  6. Witam, jest to mój pierwszy post na forum, więc z góry przepraszam za wszystkie błędy i proszę o zrozumienie i pomoc, a więc, mam problem z układem wspomagania w silniku 2.5 TDI V6(AYM), problem polega na tym że, pompa wspomagania wyje, została wymieniona na nową, problem po wymianię pompy nie zniknął, na uruchomionym silniku płyn w zbiorniczku kręci się jak w pralce ,,frani'', znalazłem na forum A6 że problem może leżeć po stronie zobooniczka, więc moje pytanie brzmi, czy może to być przyczyną usterki, jeżeli ktoś miał podobny problem prosił bym o jakieś rady i wskazówki od czego zacząć szukanie przyczyny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.