-
-
SmErf_Audiczka 1,8 bfb a4 b7
Myślę że fele wlecą po modach pod maską
-
SmErf_Audiczka 1,8 bfb a4 b7
Dzięki za podpowiedź całkiem możliwe że uderzę do niego bo seria szału nie robi
-
DrDing obserwuje zawartość SmErf_Audiczka 1,8 bfb a4 b7
-
SmErf_Audiczka 1,8 bfb a4 b7
Witam Mój pierwszy post na tym forum, więc na wstępie pozdrawiam wszystkich Z miłą chęcią chciałbym wam zaprezentować moją SmerfAudiczke 1.8T bfb quattro, która jest ze mną od Maja 2019 r. Zakupiłem ją, a jak zza zachodniej granicy, od pierwszego właściciela, który dbał o samochód, co mam nadzieję będzie widać na załączonych fotkach. Jak na tą chwilę 100% seria, ale mam nadzieję w niedługiej przyszłości wlecą jakieś mody i tutaj pewnie też będę prosił was o pomoc- "jak ktoś jest z woj, Łódzkiego miałby chęć mi troszkę pomóc w modach oczywiście nie za free wszelkie info od takich ludzi mile widziane. Wracając do SmerfAudiczki nie jest to jakaś bieda wersja 100% aczkolwiek trochę jej brakuje pewnych rzeczy, ale akurat nie mają dla mnie kluczowego znaczenia Jej przyszłość oraz moją wizję pokrótce postaram się Wam przedstawić. Każde uwagi i Wasze propozycje będę brał pod uwagę oczywiście W obecnym czasie zależy mi przede wszystkim na modach mechanicznych, wizualne zostawiam na sam koniec. Wracając do sedna w planach jest: - centralny IC - DP - Turbo hybryda p&p najwydajniejsza jaka się da, o ile coś to zmieni z większą średnicą wlotową - Tip - wtryski (wiadoma sprawa co do konkretów jeszcze do ustalenia) - cały układ sprzęgła wleci w niedługim czasie od AWX pod przyszłe mody - i oczywiście najważniejsza kwestia strojenie wszystkiego u ogarniętego tunera Mam nadzieję że coś jeszcze podsuniecie ciekawego za wszelkie podpowiedzi i pomoc z góry dziękuję
DrDing
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta