Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SmErf_Audiczka 1,8 bfb a4 b7


DrDing

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) 

Mój pierwszy post na tym forum, więc na wstępie pozdrawiam wszystkich :) Z miłą chęcią chciałbym wam zaprezentować moją SmerfAudiczke  :) 1.8T bfb quattro, która jest ze mną od Maja 2019 r. Zakupiłem ją, a jak zza zachodniej granicy, od pierwszego właściciela, który dbał o samochód, co mam nadzieję będzie widać na załączonych fotkach. Jak na tą chwilę 100% seria, ale mam nadzieję w niedługiej przyszłości wlecą jakieś mody i tutaj pewnie też będę prosił was o pomoc- "jak ktoś jest z woj, Łódzkiego miałby chęć mi troszkę pomóc  w modach oczywiście nie za free :) wszelkie info od takich ludzi mile widziane. Wracając do SmerfAudiczki nie jest to jakaś bieda wersja 100% aczkolwiek trochę jej brakuje pewnych rzeczy, ale akurat nie mają dla mnie kluczowego znaczenia :) Jej przyszłość oraz moją wizję pokrótce postaram się Wam przedstawić.  Każde uwagi i Wasze propozycje będę brał pod uwagę oczywiście :) W obecnym czasie zależy mi przede wszystkim na modach mechanicznych, wizualne zostawiam na sam koniec.

Wracając do sedna w planach jest: 

- centralny IC 

- DP

- Turbo hybryda p&p najwydajniejsza jaka się da, o ile coś to zmieni z większą średnicą wlotową 

- Tip

- wtryski (wiadoma sprawa co do konkretów jeszcze do ustalenia)

- cały układ sprzęgła wleci w niedługim czasie od AWX pod przyszłe mody

- i oczywiście najważniejsza kwestia strojenie wszystkiego u ogarniętego tunera :)

Mam nadzieję że coś jeszcze podsuniecie ciekawego :) za wszelkie podpowiedzi i pomoc z góry dziękuję :)

IMG_20200515_195815.jpg

IMG_20200515_195824.jpg

IMG_20200515_195828.jpg

IMG_20200515_195843.jpg

IMG_20200515_195925.jpg

IMG_20200515_195940.jpg

IMG_20200516_180134.jpg

IMG_20200516_180158.jpg

IMG_20200516_180225.jpg

IMG_20200516_180235.jpg

Edytowane przez DrDing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź całkiem możliwe że uderzę do niego :) bo seria szału nie robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto masz w podstawowym wyposażeniu więc możesz teraz doposażać je jak Ci się podoba i właśnie fajnie ;)

Większe felgi dadzą na pewno wygląd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...