Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SmErf_Audiczka 1,8 bfb a4 b7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) 

Mój pierwszy post na tym forum, więc na wstępie pozdrawiam wszystkich :) Z miłą chęcią chciałbym wam zaprezentować moją SmerfAudiczke  :) 1.8T bfb quattro, która jest ze mną od Maja 2019 r. Zakupiłem ją, a jak zza zachodniej granicy, od pierwszego właściciela, który dbał o samochód, co mam nadzieję będzie widać na załączonych fotkach. Jak na tą chwilę 100% seria, ale mam nadzieję w niedługiej przyszłości wlecą jakieś mody i tutaj pewnie też będę prosił was o pomoc- "jak ktoś jest z woj, Łódzkiego miałby chęć mi troszkę pomóc  w modach oczywiście nie za free :) wszelkie info od takich ludzi mile widziane. Wracając do SmerfAudiczki nie jest to jakaś bieda wersja 100% aczkolwiek trochę jej brakuje pewnych rzeczy, ale akurat nie mają dla mnie kluczowego znaczenia :) Jej przyszłość oraz moją wizję pokrótce postaram się Wam przedstawić.  Każde uwagi i Wasze propozycje będę brał pod uwagę oczywiście :) W obecnym czasie zależy mi przede wszystkim na modach mechanicznych, wizualne zostawiam na sam koniec.

Wracając do sedna w planach jest: 

- centralny IC 

- DP

- Turbo hybryda p&p najwydajniejsza jaka się da, o ile coś to zmieni z większą średnicą wlotową 

- Tip

- wtryski (wiadoma sprawa co do konkretów jeszcze do ustalenia)

- cały układ sprzęgła wleci w niedługim czasie od AWX pod przyszłe mody

- i oczywiście najważniejsza kwestia strojenie wszystkiego u ogarniętego tunera :)

Mam nadzieję że coś jeszcze podsuniecie ciekawego :) za wszelkie podpowiedzi i pomoc z góry dziękuję :)

IMG_20200515_195815.jpg

IMG_20200515_195824.jpg

IMG_20200515_195828.jpg

IMG_20200515_195843.jpg

IMG_20200515_195925.jpg

IMG_20200515_195940.jpg

IMG_20200516_180134.jpg

IMG_20200516_180158.jpg

IMG_20200516_180225.jpg

IMG_20200516_180235.jpg

Edytowane przez DrDing

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widać, że wyjątkowo fajny stan.
Co do modów to wal do @Łukasz13
Masz niedaleko.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za podpowiedź całkiem możliwe że uderzę do niego :) bo seria szału nie robi :)

Opublikowano

Zacny egzemplarz - na zewnątrz i wewnątrz. 

Opublikowano

Auto masz w podstawowym wyposażeniu więc możesz teraz doposażać je jak Ci się podoba i właśnie fajnie ;)

Większe felgi dadzą na pewno wygląd 

Opublikowano

Większe felgi, spuszczenie go w dół i już będzie fenomenalnie wyglądać :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Myślę że fele wlecą po modach pod maską :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.