Treść opublikowana przez Skiper96
-
Logi 1.9 tdi
Zerknie ktoś na logi ?? Brak mocy praktycznie w całym zakresie obrotów 1.9 tdi TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM
-
Brak mocy logi
Witam wiem że to nie post o audi ale czy może ktoś zerknąć na te logi ?? Golf po wymianie turbiny brak mocy praktycznie w całym zakresie. Silnik 1.9 tdi 90km. Zrobione logi dynamiczne na 3 biegu 1 link to grupa 3,8,11 2 link 10,11 3 link statyczny log grupy 11 TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM
-
Czujnik 1 temperatury spalin (G235)
WAUZZZ8E46A266199
-
Czujnik 1 temperatury spalin (G235)
Ładować oryginał? Chyba nie ma co się bawić w zamienniki?
-
Czujnik 1 temperatury spalin (G235)
Witam. Ostatnio wraz z tym błędem pojawił się problem z moim autkiem. Mianowicie podczas przyspieszania odcina mu moc i jedzie jak 1.9 SDI ...A po chwili wraca do życia i rozpędza się normalnie... Dzieje się tak od 4 biegu w górę ( przy dużym obciążeniu ). Turbina odpada bo była wymieniana i problem nie ustał. Co chwilę wywala mi błąd 1 czujnika temperatury spalin (G235) myślicie ze to może być przyczyną takiego zachowania ?? Silnik to 3.0 ASB
-
Kodowanie pilota do danej pozycji fotela
Dzięki właśnie niedawno udało mi się znalezc? ale wielkie dzięki za pomoc pozdrawiam
-
Kodowanie pilota do danej pozycji fotela
No właśnie szukałem i nie mogę znaleźć ?? pamięć mam
-
Kodowanie pilota do danej pozycji fotela
Witam. Czy jest możliwość zakodowania pamięci fotela aby po otworzeniu auta pilotem nr 1 pozycja fotela ustawiała się automatycznie na pozycję pamięci fotela nr 1, a pilotem nr 2 na pozycję fotela nr 2 ? Denerwuje mnie gdy żona bierze auto i za każdym razem muszę manualnie zmieniać pozycję fotela
-
Rozrząd 3.0tdi Dolny Śląsk
A gdzie ten mechanik??
-
Rozrząd 3.0tdi Dolny Śląsk
Ciężka sprawa bo 300km ale dzięki za polecenie
-
Rozrząd 3.0tdi Dolny Śląsk
No hałas ustępuje po około 2 sekundach. Ale ma już najechane 320kkm więc przydałoby się wymienić
-
Rozrząd 3.0tdi Dolny Śląsk
Orientowałem się w okolicy i powiem szczerze że nikt nie może polecić godnego mechanika... A nie oddam auta do pierwszego lepszego. Niedawno zaczął mi grzechotać delikatnie po nocnym postoju więc wracam do poszukiwań warsztatu ?
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Cześć pomoże ktoś z rozmiarem tarcz? Bo kończą się tarcze tył a nie mam zbytnio czasu żeby ściągnąć koło i zmierzyc. Podaje Vin WAUZZZ8E46A266199. dzięki B7 3.0tdi
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Nie no tak serio to kiedyś rozkodowałem i nie pamiętałem na jakiej to było stronie i jak widać znalazłeś i chwała Ci za to ?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Ale co po polsku to po polsku ?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć. Mam Vin do rozkodowania i od razu leci plusik ? WAUZZZ8E46A266199
-
Szum z głośników przy wyłączonym zapłonie
Fabrycznie. Lecz wczoraj zauważyłem że po zamknięciu drzwi kierowcy szum ustaje po krótkiej chwili
-
Szum z głośników przy wyłączonym zapłonie
Witam. Posiadam a4 B7 z nagłośnieniem bose i nawigacją rns-e. Dzisiaj zauważyłem że z głośników dobiega szum nawet przy wyłączonym zapłonie. Szum nie ustaje nawet po dłuższej chwili. Do tego nie wiem czy było tak od zawsze że mimo nie włączonego zapłonu można odpalić radio nie wiem czy jest to normalne czy coś jest nie tak ? Miał ktoś doczynienia z czymś takim? Pozdrawiam
-
Rozrząd 3.0tdi Dolny Śląsk
Witam. Zamierzam w najbliższym czasie wymienić rozrząd w mojej a4 3.0tdi. Polecacie jakiś warsztat na Dolnym Śląsku najlepiej okolice Zgorzelca ? Szukam warsztatu który zrobi to tak jak należy od A do Z. Możliwe że post nie w tym temacie więc z góry przepraszam. Pozdrawiam.
-
Pocenie z pod pokrywy zaworów
Witam. Posiadam a4 B7 3.0tdi ASB i dziś zauważyłem że poci się z pod pokrywy zaworów (strona od zbiorniczka wyrównawczego płynu chłodzącego). Postawilem na samodzielną wymiane i pytanie do was co najlepiej zdemontować do takiego zabiegu i czy trzeba odkręcać wtryski? Pozdrawiam.