Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PGuzek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PGuzek

  1. PGuzek opublikował(a) temat w Mazowieckie
    Witam mam problem z często przepwlahacymi się żarówkami d1s Alternator napięcie sprawdzone ok. W jednej lampie wymieniona przetwornica, wczoraj w tej lampie przepaliła się żarówka, 1 dzień pochodziła. Poszukuje elektryka bądź pomocy w temacie okolice Wwa. Pozdrawiam
  2. Witam. Czy jest ktoś w stanie podpowiedź w czym leży problem. Wymieniłem wczoraj żarówkę d1s, dziś się przepaliła. Wymieniałem w tej lampie przetwornice, napięcie na alternatorze ok. Poszukuje elektryka Wwa okolice który by rozwiązał problem. Dzięki za pomoc
  3. Witam, jaki olej do skrzyni bez 1.8t 2004 rok, oznaczenie GZM, doradzicie?
  4. Siemanko. poszukuje kompletnego silnika 1,8 t bex do a4 b6 2004 , czekam na jakies info . Pozdrawiam .
  5. dzieki za info . zbadam ten trop.
  6. Siemanko Pany :) Jakiej firmy łancuch rozrządu polecacie , bo zaczyna mi zgrzytać . Dzięki za info . Pozdrawiam
  7. PGuzek odpowiedział(a) na PGuzek temat w Audi A4 B6/B7
    gdzie mogli bysmy sie spotkac, przedzwonisz 573071322
  8. PGuzek opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witajcie, poszukuje maty grzewczej do foteli audi a4 b6 , pytanie mam bo są to fotele recaro , czy mata grzewcza z fotela do audi a4 b6 bedzie w porządku , jesli ktos mial podobny problem podrzucie jakies info , a i gdzie taką mate najlepiej kupic , jestem z Wwa . pozdrawiam
  9. z pamięcią .
  10. Witajcie , nabylem fotele recaro , mam cala wiązke z poprzedniego dawcy , aktualnie posiadam fotele z grzaniem ale bez elekryki . Pytanie , duzy koszt podłaczenia wiązki by fotele uruchomic , jeśli byście mieli kogos kto by to ogarnał , to jestem z warszawy , wielkie dzieki za info . pozdrawam
  11. PGuzek opublikował(a) temat w 1.8T
    witam . jaka powinna byc wartośc przepływomierza w 1,8t bex 2004 , ?
  12. czyściłem był delkatnie zaśniedziały , problem nie minął , poprawiło się lecz są momenty ze nie zawsze się wkręca równo
  13. Siemanko. *Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.
  14. Siemanko Wszystkim . Zakupilem nie dawno bexa 1.8 t 2004l , nie narzekam ogolnie . Lecz jest mankamanet taki ze nie zawsze wchodzi równo w obroty tzn przy 2 tys obrótów tak jakby ma moment do namyslu i dopiero dalej się wkreća , w czym moze być problem , miał ktoś podobnee problemy ? czekam na info . pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.