Treść opublikowana przez KubaB29
-
Ford mondeo IV 1.8 tdci trzęsienie
Witam Może nie o audi ale wiem ze jest tu sporo mechaników dlatego prosze o pomoc... Chodzi o mondeo 4 1.8 tdci 100km FFBA. Samochód wibruje przy dodawaniu gazu na 4 i 5 biegu najbardziej kiedy ma ciężko np. jakaś górka itp. Polosie można wykluczyć bo zostały wymienione i problem nie zniknoł, kola tez wyważone... Czy może to byc dwumas? Na postoju i mniejszych biegach normalnie pracuje. Zastanawia mnie tez spalanie. Na wyświetlaczu pokazuje 10.5 L gdzie powinien palić jakies 6, 7 L.
-
A4 b6 brzydkie listwy boczne
Witam Chodzi o chromowane listwy na drzwich ( zdjęcie) Czy wie ktoś jak mógł bym się tego pozbyć ewentualnie czy da się je wymienić? Słabo to wygląda
-
Regulator wysokiego ciśnienia zmiennych faz rozrządu
Już udało się naprawić... kupiłem używany nastawnik/czujnik i wszedł bez problemu. Nie cieknie nie stuka? A i udało się bez demontowania wałka
-
Regulator wysokiego ciśnienia zmiennych faz rozrządu
Wczoraj trochę z nim powalczyłem i udało się wwyjąć.. masz może jakiś sposób żeby to tam z powrotem włożyć?? Próbowałem i niestety złamalem pierścień
-
Regulator wysokiego ciśnienia zmiennych faz rozrządu
Siemka Udało się naprawić? Mam ten sam problem
-
A4 b6 2.0ALT problem z sterownikiem faz rozrządu POMOCY
Dzień dobry wszystkim Od niedawna posiadam audi a4b6 2.0 ALT 2001r. Kupilem auto z pękniętym paskiem rozrzadu... Głowice oddałem do remontu a wrociła bez sterownika faz rozrzadu, wiec zalozylem go sam. Tak jak pisze w tytule jest z nim nie mały problem.... A mianowicie auto odpala bez problemu ale leje się olej przez wlasnie ten sterownik. Wymieniłem uszczelkę i nic nie pomogło.. Pomocy!!!!