Cześć, jak mam podłączyć halogeny w zderzaku jak nie ma do nich żadnych kabli? Wiszą jakieś ale są od ledów w reflektorach (jakaś samoróbka) no i zastanawiam się czy poprzedni właściciel nie podłączył tych kabli do ledów. No chyba, że trzeba jakoś nową instalację do halogenów poprowadzić.
Siema, ma ktoś z was przyciemnione przednie lampy na czarno i halogeny w zderzaku na żółto w takim kolorze nadwozia jak na zdj? Jeśli ktoś z was ma, to pokażcie jak to wygląda. Z góry dzięki.
Siema,
*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.
*Proszę uzupełnić profil.