Treść opublikowana przez kolendziak1
-
Nie odpala po zgaśnięciu na sprzęgle
Zgadza się, tylko na LPG tak jest, a na benzynie ok. Kwestia ustawienia gazu ?
-
Seryjny charakter
-
Nie odpala po zgaśnięciu na sprzęgle
Ruszać potrafię, tylko wiadomo, czasem się zdarza i najlepszym, szczególnie jak się zmieniło głośnego Diesla na cichą benzynę ?
-
Nie odpala po zgaśnięciu na sprzęgle
A jeżeli robi tak też na benzynie?
-
Nie odpala po zgaśnięciu na sprzęgle
Witam. Mam problem, który ma wpływ na bezpieczeństwo. Mianowicie gdy auto zgaśnie mi na sprzęgle np przy ruszaniu to nie mogę go szybko znów odpalić. Muszę jednocześnie kręcić rozrusznikiem i pompować pedał gazu przez ok 4 sekundy. Oczywiście gdy zgaszę silnik kluczykiem to auto ponowie uruchamia normalnie. Gdzie może być przyczyna?
-
Seryjny charakter
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów. Od miesiąca posiadam swoją "czarną perłę". Mam dwie lewe ręce, ale dochodzę do wyprawy przy dolewaniu oleju pozdrawiam