-
brak świateł drogowych, halogeny jedynie na postojówkach.
Dzięki za odpowiedzi! Do wymiany był i włącznik i manetka. Wszystko porobione, gra i trąbi.
-
brak świateł drogowych, halogeny jedynie na postojówkach.
Trochę odświeżę temat. Zdecyfowalem się na wymianę części, które najprawdopodobniej są uszkodzone. Potrzebuję Waszej pomocy przy doborze części. Mój główny włącznik świateł ma nr OEM 8E0941531A i funkcję auto. W sklepach pod tym numerem OEM są głównie włączniki bez auto (te z auto kosztują ponad 200pln co na ten moment trochę przekracza budżet). Czy w takim przypadku też będę musiał przekładać kable? Druga sprawa jest taka jaką manetkę do kierunków/długich dobrać. Jest tego od groma a dopiero zaczynam przygodę i nie chcę wydać pieniędzy na marne. Istnieje możliwość sprawdzić części po np nr VIN?
-
brak świateł drogowych, halogeny jedynie na postojówkach.
Oryginalny z funkcją auto, sprawdzałem kable i wszystkie podłączone zgodnie z rozpiską.
-
brak świateł drogowych, halogeny jedynie na postojówkach.
Witam! Jestem tutaj nowy i mam nadzieję, że piszę w odpowiednim wątku. Od trzech dni jestem w szczęśliwym posiadaniu b6 jednak radość nie trwała długo. Wczoraj podczas wieczornej przejażdżki zauważyłem, że manetka nie włącza świateł drogowych (kiedy biorę ją do siebie światła się pojawiają także prąd i żarówki są), próbowałem poratować się przeciwmgłowymi ale jak się okazało te świecą jedynie w pozycji przełącznika na światła postojowe. Spotkaliście się może z czymś takim? Gdzie szukać przyczyny i jak z tym walczyć? Pozdrawiam! Edit. Sprawdzałem na każdej pozycji włącznika.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Bartoszyce B6, AVF, 2004 Witam serdecznie!
Kaziczek1991
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta